Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порекомендуйте мануального терапевта Одеса (Порекомендуйте мануального терапевта Одеса)
Порекомендуйте мануального терапевта Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте мануального терапевта Одеса


Доброго часу доби всім! Ми в надії знайти толкового мануального терапевта. Хто проходив лікування і вам допомогли, порекомендуйте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво почути про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не добилася.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво прочитати про тямущого фахівця, який тепер з'явився у нас у місті. У тому разі, якщо направите, обов'язково проконсультуюся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого суперпрофесіонала, але він лікує тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Чудовий майстер своєї справи, раджу його відвідати, він справді допомагає у вирішенні проблем зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно, Владислав Володимирович чудовий фахівець, допоміг при онімінні рук і ніг. Дуже йому вдячна і теж його рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококваліфікований фахівець! Лікар від бога! Побільше б таких людей! Багатьом допоміг і дай бог ще допоможе!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуючись індивідуальним досвідом, можу резюмувати, що В.В. Забранський найкращий дитячий фахівець у цій спеціалізації. Забранський найкращий дитячий фахівець у цій спеціалізації.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви правильно описали Владислав Забранський незрівнянний лікар, який нам допоміг із викривленням хребта.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Це людина, яка творить чудеса. Він допоміг дуже багатьом людям і допоможе ще багатьом. Він дуже специфічний, але світиться добром, не вражайтеся, адже головне це результат.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дуже приємний, як людина, золоті руки. Були проблеми зі спиною протягом трьох років. Звертався кілька разів до інших лікарів, нічого не допомагало. Думав уже змиритися, але потрапив до нього і рівно за п'ять сеансів усе ок! Дуже рекомендую! Один із найкращих лікарів, що мені траплялися в житті.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити до Забранського Владислава Володимировича, можете повідомити його контактну інформацію.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримайте інформацію - Владислав Володимирович Забранський веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу довести, що Владислав Володимирович Забранський найкомпетентніший фахівець в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Порекомендуйте мануального терапевта Одеса (Порекомендуйте мануального терапевта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: