Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Лікар дитячий психолог Одеса (Лікар дитячий психолог Одеса)
Лікар дитячий психолог Одеса
ЛадкаЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар дитячий психолог Одеса

Мені потрібна допомога кваліфікованого дитячого психолога. Дитина моя стала просто некерованою. Якщо ви знаєте такого лікаря. Напишіть, будь ласка, про нього.
 
МаксГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам можу порадити звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона дійсно найкращий дитячий психолог. Нам дуже допомогла. Нормалізувала поведінку дитини і допомогла адаптуватися синові в новому колективі. Я щиро вдячний Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
ГалинаД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла врегулювати поведінку дитини і нормалізувати наші стосунки з сином - Гончарова Тетяна Сергіївна. Дуже хороший і грамотний фахівець. Відмінний дитячий психолог. Я вам раджу до неї звернутися.
 
НінаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене раптом син став кусатися і бити дітей. Саме з цією проблемою я звернулася до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог, чудовий професіонал. Допомогла підняти самооцінку в дитини, нормалізувала поведінку. Залишилася дуже задоволена результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ІванФ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Це дійсно найкращий дитячий психолог. Відмінний фахівець. Допомогла адаптуватися дитині в новому колективі в дитячому садку. Змогла гармонізувати емоційний стан у дитини. Рекомендую!
 
ДарьяШ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка за допомогу Гончаровій Тетяні Сергіївні. Мій син став похмурий і мовчазний. Я звернулася до Гончарової Тетяни Сергіївни по допомогу. Дуже допомогла. Тепер синок мій, став колишнім веселим і хорошим хлопчиком.
 
ЛегкаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене почалося повне непорозуміння з дитиною. Син перестав мене слухати і став ігнорувати. Я звернулася по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний фахівець. Допомогла мені вибрати найкращу виховну тактику, для нормалізації ситуації. Допомогла налагодити наші стосунки.
 
ВітяО Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам дуже допомогла Гончарова Тетяна Сергіївна. Найкращий дитячий психолог. Дуже обізнаний і тямущий фахівець. Прибрала повністю агресію в дитини. Допомогла нам впоратися зі складнощами виховання. Величезна подяка і повага Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ЕдаГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Справжній професіонал. Найкращий дитячий психолог. Прибрала у мого сина, сильну гіперактивність. Нормалізувала поведінку та емоційний стан. Залишилася дуже задоволена роботою Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ТомаГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, напишіть де працює психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Дуже потрібна її допомога. Дитина моя взагалі відмовляється вчитися. Я сама не знаю вже, що робити.
 
ЛадкаЯ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім. Тепер я знаю, що є такий фахівець як Гончарова Тетяна Сергіївна. Будь ласка, напишіть, де приймає психолог і якщо є, то і номер телефону. Ще раз усім велике спасибі за допомогу.
 
НінаЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Лікар дитячий психолог Одеса (Лікар дитячий психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: