Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса відгуки (Найкращий судинний хірург Одеса відгуки)
Найкращий судинний хірург Одеса відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий судинний хірург Одеса відгуки


Доброго дня, звертаюся за порадою щодо судинних хірургів. Порадьте мені грамотного фахівця, мій діагноз аортоартеріїт. Підкажіть контакти унікального лікаря ґрунтуючись на своєму досвіді.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу вибрати Залевського Д.М. або Чайку М.А., їм можна довірити своє здоров'я і не сумніватися.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Залевський насправді дуже позитивний і доброзичливий, що дуже рідко в наш час. Ходила на прийом і лікувалася із задоволенням. Дуже задоволена лікуванням і результатом.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича з болем і набряками ніг. На прийомі було виявлено проблеми, складено план лікування, зокрема й оперативного.  У лютому прооперувалася, наступного ранку вже була на ногах. Лікар Залевський пояснював усі нюанси, відповідав на всі запитання. Болі й набряклість зникли повністю. Хочеться відзначити незвичайну ввічливість, такт лікаря, індивідуальний підхід до пацієнта.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Михайла Чайки з приводу лікування тромбозу обох нижніх кінцівок, було призначено операцію. У червні було проведено операцію на правій нозі, через три місяці, у вересні, проведено таку саму лазерну операцію на лівій нозі. Легше стало ходити і працювати, ноги перестали набрякати. Хороший лікар, можу сміливо рекомендувати.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперативним шляхом лікувала у доктора Чайки варикоз. Після операції минуло 2 місяці. Почуваюся чудово!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський - дуже уважний лікар. Спокійно все пояснив доступною мовою. Маніпуляції робив чітко, послідовно і заспокоював. Процедура пройшла на відмінно!
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Професійний, психологічно необхідний, індивідуальний підхід до пацієнта. Діагностика та призначення лікування на вищому рівні.
 
Настасья Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Можна дізнатися контакти цих судинних хірургів?
 
Флоріана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, особистий телефон 0976447223.
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
0971039911 - Залевський Дмитро Михайлович
 
9Жанна9 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка за коментарі та рекомендації до чудових лікарів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса відгуки (Найкращий судинний хірург Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: