Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі (Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі)
Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі


Доброго часу доби всім! У моїх знайомих виникла несподівана життєва ситуація. Потрібна порада кваліфікованого нейропсихолога, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Захоплююче прочитати про мозковитого фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. У тому разі, якщо порадите, обов'язково сходжу.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких спеціалістів - це Тетяна Гончарова та Ян Козлов. Чудові професіонали своєї справи, раджу до них звернутися, вони точно сприяють у врегулюванні складнощів у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Гончарова Т.С. - справжній професіонал і емоційна опора. Вона створює безпечну і затишну атмосферу, в якій я можу вільно висловлювати свої думки і почуття. Завдяки її досвіду і розумінню, вона допомогла мені подолати деякі серйозні труднощі і знайти нові ресурси для зростання і розвитку. Її підхід включає різноманітні техніки, і кожна сесія з нею була винятково цінною і надихаючою. Рекомендую Тетяну Сергіївну всім, хто шукає кваліфіковану допомогу та підтримку.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволений роботою психолога Козлова Яна Леонідовича. Він має унікальну здатність почути і зрозуміти тебе, навіть коли слова не можуть передати всю глибину твоїх почуттів. Його підхід індивідуальний і емпатичний, а його поради завжди практичні і допомагають знайти рішення для особистого зростання. Завдяки йому я набув упевненості в собі і навчився краще керувати своїми емоціями.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - прекрасний психолог, який допоміг мені знайти гармонію всередині себе. Її вміння ставити точні та глибокі запитання допомогло мені краще зрозуміти свої думки та почуття. Вона дала мені цінні інструменти для подолання стресу і розвитку емоційного інтелекту. Дякую Тетяні за її натхнення та підтримку під час моєї подорожі до самопізнання.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - винятковий професіонал у своїй галузі. Його глибоке розуміння психології та емпатія допомогли мені подолати складні емоційні перепони. Рекомендую його, як психолога всім, хто шукає надійну підтримку.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити на прийом до Козлова Я.Л., якщо вам не важко, залиште інформацію.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу звернутися до Гончарової Т.С., можете написати її контактні дані.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу засвідчити, що Тетяна Гончарова і Козлов Я.Л. найкращі лікарі в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі (Підкажіть хорошого нейропсихолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: