Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий репродуктолог Одеса (Найкращий репродуктолог Одеса)
Найкращий репродуктолог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий репродуктолог Одеса


Моя повага всім! Збуджує інтерес, які репродуктологи в нашому місті найкращі? Хочеться знати вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але знайти мені не вдалося правильного лікаря. У тому разі, якщо ви володієте даними про такого фахівця, який вам допоміг, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б дізнатися, які медики в реальності найграмотніші, а то я вже давненько в пошуку і мої дослідження не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з попередньою городянкою, яка проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкваліфікованіші в цій професії, і я можу їх рекомендувати, це репродуктологи-гінекологи найвищої спеціалізації Міщенко Ольга Опанасівна та Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви маєте рацію, знаю доктора Міщенко. Скажу про неї, як за професійного фахівця у своєму напрямку. Поставлений мені діагноз міг закінчиться операцією, але з лікуванням у Ольги Опанасівни вилікувалася з хорошим результатом. Я можу її рекомендувати.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, доктор Міщенко - це чудовий лікар! Я в ній упевнена! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найголовніші причини радити Міщенко Ольгу Опанасівну - це знання, постійний потяг підвищувати майстерність, отже, володіння сучасними навичками, а також повне і докладне інформування хворого.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найкращий лікар Ліхачова Лариса Євгенівна, вона зробила неможливе - допомогла мені народити здорову дитину. Вдячна до глибини душі! Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало шукала відмінного гінеколога-репродуктолога. І ось нарешті знайшла! Порадили Лихачову Ларису - це найбільш обізнана лікарка за весь час моїх пошуків. Вона незрівнянна у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені стати матір'ю!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні громадяни, звернули на себе увагу ці лікарі, можете дати контактні дані про цих лікарів?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам відомості - гінеколог Ліхачова веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - Міщенко Ольга лікує на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що Міщенко і Лихачова - найрозумніші лікарі в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У даній кваліфікації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращий репродуктолог Одеса (Найкращий репродуктолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: