Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі мануалісти Одеси (Найкращі мануалісти Одеси)
Найкращі мануалісти Одеси
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі мануалісти Одеси


Моя повага всім! Збуджує інтерес, які мануалісти у нас в Одесі найкращі? Хотілося б дізнатися ваші погляди про таких майстрів-мануалістів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але не змогла знайти хорошого лікаря. За варіанту, що ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися, які фахівці медицини в реальності найпрофесійніші, а то я вже довго в пошуку, і мої дослідження не втішні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Вступити в полеміку з вищезгаданою одеситкою, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкваліфікованіші в цій спеціалізації і я можу їх порекомендувати, це - мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануаліст із золотими руками Владислав Забранський. Просто слів не вистачає, щоб описати. Дуже адекватний фахівець і розумний лікар. Владислав Володимирович - ас у своїй справі, я вдячна йому за чудові результати.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар від Бога! ! Я йому довіряю! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найосновніші причини рекомендувати Владислава Володимировича - це навичка, постійне бажання підвищувати кваліфікацію, отже, володіння сучасними навичками, а також повне й доскональне інформування хворого.
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви маєте рацію, лікувалася у Забранського Владислава Володимировича. Скажу про нього, як за найкращого лікаря в цій спеціалізації. Поставлений мені діагноз обіцяв операцію, і все ж із лікуванням Владислава Володимировича все обійшлося. Можу його радити.
 
Есфір Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Забранський, знавець своєї справи. Протягом кількох років звертаюся до нього з різними захворюваннями з різних підстав. А основне, що його курс сеансів завжди допомагає.
 
Гликерія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, він зробив нереальне - забрав у мене паличку і допоміг пересуватися без неї. Вдячна до глибини душі! Через його чарівні руки пройшли багато моїх родичів. Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні панове, зацікавив цей лікар, можете надати дані про цього фахівця?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами зведення - Владислав Забранський приймає за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Майстер своєї справи, не побоюся його так назвати! Вперше до нього потрапила роки три тому зі зміщенням хребців грудного відділу, за курс сеансів я знову відчула себе здоровою!
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращі мануалісти Одеси (Найкращі мануалісти Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: