Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевти Одеси відгуки (Фітотерапевти Одеси відгуки)
Фітотерапевти Одеси відгуки
Ялина Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевти Одеси відгуки
 


Чи є серед вас люди, які успішно вирішували свої проблеми зі здоров'ям за допомогою фітотерапії? Які фахівці вам допомогли?
 
EthanNo Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Яліно, мій досвід із фітотерапевтом був таким розчаровуючим, що я вирішив більше ніколи не звертатися до подібних фахівців. Краще шукати допомогу в іншому місці.
 
75Lewis Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт, до якого я потрапила за рекомендацією, не вислухав мої симптоми і дав рекомендації навмання, що тільки посилило мої проблеми.
 
Savva Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Я нещодавно відвідала фітотерапевта Горєву Світлану Володимирівну, і результати просто дивовижні. Вона допомогла мені впоратися з хронічним безсонням.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Здорово, Savva! Я звернувся до неї з болями в спині, і її трав'яні настої справді допомогли зменшити біль і напругу.
 
Burova Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з алергією, і Світлана Володимирівна порекомендувала натуральні антигістамінні трави. Тепер я можу насолоджуватися весною без симптомів.
 
Герасим Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Burova! У мене були гастроенторологічні проблеми, і фітотерапевт допоміг мені зміцнити шлунок і кишечник за допомогою трав і дієти.
 
АнтонБолдирєв Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вразило, як Світлана Володимирівна індивідуально підходить до кожного пацієнта. У мене були проблеми з гормональним балансом, і її рецепти трав допомогли нормалізувати мої гормони.
 
Anfim Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з тиском, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені регулярно вживати трав'яні відвари. Мій тиск стабілізувався.
 
Camilla2020 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
І, звісно ж, я помітила, як вона акцентує увагу на профілактиці та підтримці загального здоров'я. Це справді цінно.
 
Зюганова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія схожа на історії інших пацієнтів. Я звернувся до Світлани Володимирівни з хронічними головними болями, і її методи лікування допомогли знизити їхню частоту та інтенсивність.
 
Октавій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене багато запитань про фітотерапію і хотів би отримати консультацію у фахівця, такого як Горєва С.В. Як це організувати?
 
Savva Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте за номером 0934389010, щоб отримати поради від Світлани Володимирівни, яка надає консультації виключно онлайн.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевти Одеси відгуки (Фітотерапевти Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: