Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопеди стоматологи Одеса (Ортопеди стоматологи Одеса)
Ортопеди стоматологи Одеса
Воронкова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Ортопеди стоматологи Одеса
 


Привіт, форумчани!

Я шукаю хорошого стоматолога для протезування верхнього ряду зубів, які втратив під час автомобільної аварії. Хотілося б звернутися до досвідченого і надійного фахівця, можете порекомендувати такого?
 
Айлін Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотів би порекомендувати і відзначити високий рівень навичок і професіоналізму у стоматолога-протезиста Євгена Анатолійовича Дизика. Він допоміг мені впоратися із серйозними проблемами з протезами, і результат перевершив усі мої очікування. Рекомендую Євгена Анатолійовича всім, хто шукає надійного і досвідченого стоматолога.
 
Мартаа Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід роботи з різними стоматологами-протезистами (Гончаруком, Софроновим, Бобильовим), я можу з упевненістю сказати, що Євген Анатолійович - це справжній професіонал з бездоганною майстерністю. Він перевершив усі мої очікування, провівши протезування моїх зубів так ретельно і точно, що я відчув різницю в рівні якості.
 
9Жанна9 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Євген Анатолійович - один із найкращих стоматологів, з якими мені доводилося спілкуватися. Він приділяє максимальну увагу своїм пацієнтам і знаходить оптимальні рішення для кожної ситуації. Вдячна йому, що повернув мені посмішку.
 
Irinka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - найкращий стоматолог-протезист, якого я коли-небудь зустрічав! Його підхід до протезування неперевершений. Він має унікальну здатність об'єднати медичні знання з мистецтвом. Порівнюючи його роботу з іншими фахівцями, можна сказати, що Євген Анатолійович стоїть на абсолютно новому рівні якості та професіоналізму!
 
Аполлінарія Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм та індивідуальний підхід - ось що відрізняє Євгена Анатолійовича. Я дуже задоволений результатами протезування, і моя посмішка стала моєю гордістю.
 
Аристарх Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це професіонал, здатний зробити неможливе. Я розглядав кілька варіантів протезування у різних спеціалістів - Бобильова О.О., Гордійцяк Я.М., Глухова О.В. і саме його підхід та якість роботи змусили мене обрати його. Результат перевершив усі мої очікування, і я з нетерпінням рекомендую його всім, хто шукає ідеального стоматолога-протезиста.
 
Русаліна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній експерт у своїй галузі. Він виготовляє протези з бездоганною точністю та увагою до деталей. Моя посмішка стала прекрасною завдяки його вмілим рукам!
 
Філіпа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це лікар, на якого можна покластися! Я неодноразово звертався до різних стоматологів-протезистів (Хоменка Є.А., Безлєпкіна І.П., Аркакяна О.Г.) і тільки він зміг задовольнити всі мої вимоги. Він провів протезування моїх зубів з бездоганною точністю, і тепер я маю посмішку моєї мрії. Євген Анатолійович - найкращий!
 
Анеля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найкращий стоматолог-протезист, якого я зустрічав. Він має унікальну здатність створити протези, які ідеально поєднуються із зовнішністю кожного пацієнта. Порівнюючи його роботу з іншими фахівцями, можна сміливо сказати, що Євген Анатолійович - це справжній майстер своєї справи!
 
Светослава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, поділіться координатами лікаря Дизика.
 
Русаліна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, особистий телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055, приймає в клініці Тріодент.
 
Клава20 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
З Євгеном Анатолійовичем я почувався комфортно і впевнено. Він створив для мене ідеальні протези, і я нарешті можу сміятися, не замислюючись про свою посмішку.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопеди стоматологи Одеса (Ортопеди стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: