Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеса (Найкращий нутриціолог Одеса)
Найкращий нутриціолог Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий нутриціолог Одеса


Форумчани, може хтось користувався правильним харчуванням складеним у нутриціолога. Поділіться вашою думкою і порекомендуйте до кого краще звернутися?
 
АліNa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися з усіма тим, який чудовий фахівець нутриціолог Катерина Решетник!!! Я веду малорухливий спосіб життя, більшість мого дня минає за комп'ютером, а останніми роками ще й увійшла у звичку заїдати все підряд - стрес, нудьгу. При чому я й не помітила як стала їсти реально тазиками. І зі стрункої дівчини перетворилася на пампушку. Спочатку знаходила відмовки, що вся справа в тому, що в мене щось із гормонами. Але виявилося моєму організму справді просто дуже не вистачало нормальної корисної їжі та руху.
 
QuinnAnna Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Катерині Решетник за високопрофесійний м'який, але твердий і системний супровід на шляху звільнення від зайвої ваги.  Вона знає толк у своїй професії.
 
Олімпія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Після пологів я набрала багато зайвої ваги. Її рекомендації мені допомогли почати жити по-новому, тим самим, вага почала знижуватися, повільно, але вірно! Я була щаслива познайомитися з цією прекрасною людиною і фахівцем!
 
Альберта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина докладно розпитала мене про мій денний режим, про те, що я люблю їсти, що не люблю, що їла раніше. Сказала, які аналізи здати, щоб перевірити, чи у здоров'ї справа. Виявилося, що справа в кишечнику, вона пролікувала меню і тільки потім дала харчові рекомендації. Вона склала мені меню з моїх уподобань. Щотижня змінювала мені його, уточнюючи щоб мені хотілося. Я зрозуміла, що худнути можна дуже смачно і легко!!!
 
Всеслава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
А я з упевненістю хочу порекомендувати Кузьмінову Катерину Валеріївну. Давно маю проблему із зайвою вагою, вона допомогла скорегувати харчування і розібратися в причинах набору ваги. Під контролем Катерини Валеріївни змогла знизити вагу на 6 кг, почуваюся набагато краще, боялася загострення захворювань, але цього не сталося, вага продовжує зменшуватися, а я не почуваюся голодною, дивно, як це працює.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
За 4 тижні -5,2 кг, чудовий результат, без тренувань і голодувань, при тому, що я мама-годувальниця.  Результат не тільки знижена вага, найголовніше зрозуміла, що і як потрібно робити, щоб домогтися бажаного результату! Всім, хто поки ще думає, що б з'їсти, щоб схуднути, звертайтеся до Катерини Кузьмінової, вона навчить!
 
Севастьяна Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата дайте контакти Катерини Кузьмінової і де вона приймає?
 
Всеслава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дм. Донського 2а/7, контактний телефон 0931536900, також Катерина Валеріївна консультує онлайн.
 
Poplavskaya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто консультувався з Решетник Катериною залиште її контакти.
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеса (Найкращий нутриціолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: