Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав відгуки (Забранський Владислав відгуки)
Забранський Владислав відгуки
Яринка Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав відгуки


Шукаю хорошого масажиста для лікувального масажу, порекомендували Забранського Владислава. Які відгуки можете залишити про цього фахівця?
 
Ада Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Почала робити масаж шийно-грудного відділу у Владислава Володимировича. Лікар добре розігріває м'язи, після масажу відчувається полегшення, хоча завжди мучив біль верхньої частини спини.
 
Аза Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу курс масажу у Владислава! Безумовно точно буду ходити тільки до нього, якщо знову мене щось потурбує. Тому що всі проблеми зі спиною пішли і, сподіваюся, надовго.  Була у багатьох масажистів, але Владислав - один із небагатьох, до якого хочеться повертатися!
 
Алевтина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Наш сімейний психолог Владислав Забранський був настільки уважний і розуміючий. Він по-справжньому слухав і поважав наші емоції та переживання. За допомогою його професіоналізму, ми змогли розкритися один перед одним, і це призвело до нашого зцілення і прогресу в наших стосунках. Він створив атмосферу довіри і безпеки, яка дала нам змогу глибше зрозуміти і полюбити одне одного.
 
Белла Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - просто на висоті. Майстерність і енергетика така, що не хочеться вставати з кушетки. Зробила курс масажу, зарядилися на цілий рік. Тіло стало дуже гнучке. Від мого горбика на шиї не залишилося й сліду. Є такі руки, від яких після першої процедури вже нікуди не дінешся. Це руки Владислава Володимировича. Коли є такі фахівці, не страшно за своє здоров'я.
 
Вася Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка вартість сеансу, підкажіть будь ласка?
 
Аза Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 500 грн за сеанс, але руки божественні, не пошкодуєте.
 
Йося Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходив на лікувальний масаж до лікаря Забранського. Після курсу я радикально змінив своє ставлення до такого лікування.  І зараз я дуже задоволений, що зумів впоратися із забобонами і послухав дружину.  Владислав Володимирович дуже виручив, зараз я як новенький, рухаюся вільно і без болю, сповнений сил.
 
Віталіна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контакти лікаря Забранського?
 
Ада Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Гайя Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Сам масаж приносить тільки задоволення і ефект від нього просто шикарний. Зникає втома зі спини, з'являється енергія і сили. Мені дуже сподобалося. Серед масажистів, я б виділила Владислава Володимировича, як найкращого.
 
Дея Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Що можу сказати, Владислав Володимирович - просто золото! Знахідка для будь-якого хворого. Допоміг мені за тиждень повернутися до нормального способу життя, я забула про болі та скутість. Дуже задоволена результатом. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав відгуки (Забранський Владислав відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: