Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Як знайти хорошого остеопата в Одесі (Як знайти хорошого остеопата в Одесі)
Як знайти хорошого остеопата в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого остеопата в Одесі


Порекомендуйте хорошого остеопата, який може допомогти одужати, а не погіршити ситуацію. Не терпиться дізнатися про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками родичів і колег.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я вже в пошуку. Якщо ви стикалися з таким лікарем, дайте рекомендацію, до кого правильніше звернутися, щоб домогтися відмінного результату.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно в пошуку грамотного лікаря. Якщо хтось проходив лікування у такого професіонала, дайте направлення до кого краще звертатися.
 
Машуня Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг прекрасний лікар Забранський, фахівець своєї справи.  Останнім часом звертаюся до нього з різними захворюваннями з різних причин. А головне, що його курс сеансів завжди має сприятливий ефект.
 
Кармелітта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Владислав Володимирович професійний лікар, якщо запишетеся в його золотих руках, будьте переконані, він точно поставить вас на ноги.
 
Еллі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. "Поправив" мені шию. Тепер нічого не болить і не защемляє.
 
ОлесяО Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав допоміг мені позбутися головного болю за один курс. У мене були проблеми з шиєю, і через це сильно боліли голова й очі.
 
Люція Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Люб'язні громадяни! Хочу звернутися до Владислава Забранського, буду щаслива, якщо залишите його контактні дані.
 
Яда Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Забранський Владислав Володимирович працює за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Агата Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до Владислава з болем у грудній клітці, шиї та області ключиці. Після кількох відвідувань зникла напруга в шиї. Після закінчення курсу минув біль у грудній клітці та ключиці. Комфортний сон на спині тепер для мене норма. Плюс додалося сил та енергії.
 
Румія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, мені допомогло, я залишився задоволений, полегшало з першого курсу. Раджу не затягувати, раніше звернешся - раніше мине.
 
Володимира Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що Владислав Володимирович Забранський найкращий лікар у місті, знаю на власному досвіді.
 
Барбара789 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за добрі поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Як знайти хорошого остеопата в Одесі (Як знайти хорошого остеопата в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: