Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса відгуки (Уролог Одеса відгуки)
Уролог Одеса відгуки
1Tamarochka5 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса відгуки


Дівчата, можете порадити дійсно хорошого уролога-андролога, який допоміг вашому чоловікові вилікуватися від безпліддя.
 
Tolyaaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Колосова Олександра Миколайовича і дякую йому за нове життя. Пишу вже не як хворий, а як той, хто одужав. Скажу коротко, судіть самі: 17 років був бездітним, пройшов курс лікування. 28.07.2020 у нас народилася дівчинка.
 
Nickolas00 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Аденома простати, скажу вам зі свого гіркого і сумного досвіду, дуже неприємна хвороба, яка потребує постійного контролю. Змінив по чесному двох лікарів, тому що не відчував справді вартісних результатів від лікування, поки не потрапив за порадою свого колеги до Колосова Олександра Миколайовича - справді чудового фахівця, який допоміг мені не тільки в плані лікування, а й також надавав психологічну допомогу.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. дуже розумний фахівець. Чоловік у нього спостерігався. Ми давно хотіли дитину, нічого не виходило. Я зі свого боку теж повністю обстежилася, але проблема виявилася з чоловічого боку.  Олександр Миколайович допоміг нормалізувати всі показники, а на ділі це виразилося в тому, що я змогла завагітніти. Ми дуже щасливі і вдячні лікарю за його старання.
 
Германн Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Півтора року намагалися завести дитину. Дружина, зі свого боку, у гінеколога роботу вела, де мене скерували до уролога Колосова О.М. Він виписав мені деякі аналізи, і після їх проходження призначив терапію. Через місяць-півтора питання було вирішено. Доньці вже 3 місяці. Рекомендую!
 
Гриня Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
До лікаря Колосова був змушений звернутися екстрено з гострими болями. Спасибі за своєчасну й ефективно надану допомогу, чекати не довелося, все обійшлося навіть без хірургічного втручання. Олександр Миколайович зняв запалення і призначив лікування. За підсумком можу сказати, що проблем зі здоров'ям більше не відчуваю. Можу радити лікаря, допоможе на 100 %.
 
Азарій Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
У Олександра Миколайовича Колосова спостерігаюся і лікуюся періодично понад 3 роки. До цього ходив по різних урологах, поки не знайшов "свого". Вдячний йому, що домоглися довгого періоду без загострень! Близько 2 років тепер ходжу тільки для профілактики і періодичного обстеження! Тепер усіх знайомих тільки до нього відправляю. І з них немає незадоволених.
 
CryX7 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Можете залишити контакти Колосова О.М.?
 
Германн Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в лікарні №10 на Малиновського, зателефонувати йому можете за номером 0967424737.
 
Zubkov Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допоміг Олександр Миколайович, призначивши правильний курс лікування. Він дуже уважний, професіонал у роботі, чудовий фахівець.
 
Гриня Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з проблемою, лікар грамотно поставив діагноз, призначив комплексне лікування, яке допомогло, спостерігаюся в нього вже 3 місяці, результати позитивні. Лікаря рекомендую!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки обов'язково проконсультуємося з цим лікарем!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса відгуки (Уролог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: