Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Йоні масаж Одеса відгуки (Йоні масаж Одеса відгуки)
Йоні масаж Одеса відгуки
Elen4ik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Йоні масаж Одеса відгуки

Вітаю, дівчата! Я розглядаю варіант йоні масажу в Одесі. Чи був у кого-небудь досвід, і чи могли б ви порекомендувати професіоналів у цьому напрямі?
 
Анастасія87 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! У мене був досвід із масажистом Андрієм з Аркадії. На жаль, мені не сподобалося. Масаж був грубим, використовувалося занадто багато масла, і внутрішньовагінальний масаж був дуже болючим.
 
ВалентинA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж ходила на масаж йоні до Сергія на проспекті Шевченка. Але мені не допомогло впоратися з моєю аноргазмією. У підсумку, я звернулася до остеопата-сексолога Забранського Владислава Володимировича і пройшла звичайний гінекологічний масаж. Після цього я помітила, що мої симптоми аноргазмії минули. Я стала більш розслабленою і могла отримувати задоволення.
 
Nadina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, я теж пробувала лікувати свої проблеми за допомогою гінеколога і психолога-сексолога, але, на жаль, не виявила жодного поліпшення.
 
Ірена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою мого гінеколога, я звернулася до остеопата Забранського Владислава Володимировича. Після кількох сеансів масажу я виявила значне поліпшення у своєму стані та змогла подолати симптоми вагінізму.
 
KSU Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Я також звернулася до Забранського Владислава Володимировича за порадою мого психолога. Після кількох сеансів масажу в мене зникли симптоми вагінізму.
 
Evgesha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Я звернулася до Забранського Владислава Володимировича за порадою моєї подруги. Він допоміг мені впоратися з аноргазмією.
 
Elen4ik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію, дівчатка. Чи можете ви поділитися номером телефону Забранського Владислава Володимировича?
 
KSU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Безумовно, ось його номери: +380677844314, +380634877825, +380509935792, +380487010704.
 
ДаШуЛя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Йоні масаж, важливий для здоров'я і благополуччя. Я постійно відвідую ці сеанси для посилення припливу крові до органів малого таза, стимулювання гормонів і психологічного полегшення.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Йоні масаж Одеса відгуки (Йоні масаж Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: