Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки (Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки
ЛЛаура Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки


Де можна отримати кваліфіковану допомогу фізіотерапевта, щоб розробити сухожилля руки після операції?
 
Осинка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу фізіотерапію у Владислава Володимировича Забранського, і вже є позитивні результати. Рекомендую, хороший фізіотерапевт і чудовий психолог! Вміє допомагати людям налагоджувати сімейні та сексуальні стосунки.
 
Зінуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємна молода людина, відчувається, що націлена на результат, мотивує до лікування. Робив мені фізіолікування краще за всіх із трьох лікарів - Ілько М.І., Сотникової О.П., Герасименко Н.І., прям по потрібних точках.  Настійно рекомендую!
 
Багдана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую чудового лікаря з фізіотерапії Забранського В.В., який чудово допоміг мені, призначивши правильний курс процедур, тільки найпотрібніше і найефективніше. Від лікаря я зустріли турботливе, Раджу звертатися, якщо потрібна допомога фізіотерапевта.
 
Хеонія Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Не хотіла спочатку користуватися послугами фізіотерапевта, думала, що й так зможу одужати, але ефект від процедур і занять справді був помітний. Я рада, що все ж таки прийняла правильне рішення і звернулася до Владислава Володимировича.
 
Мура Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене діагноз артрит колінного і гомілковостопного суглобів і невролог призначив фізіолікування і порадив пройти у Забранського В.В. Лікування допомогло швидко і зараз нога не болить.  Дуже вдячна Владиславу Забранському, що він провів якісні процедури, які допомогли одужанню.
 
Ярана Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович призначив мені чудове лікування, яке я зараз проходжу, і воно мені допомагає. Болі в ногах дійсно минають і дуже швидко. Усе завдяки лікарю, правильно поставленому діагнозу і призначеному комплексному лікуванню.
 
астра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Владислав Забранський?
 
Хеонія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на Б. Хмельницького 49.
 
Вишенька Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна з ним зв'язатися?
 
Багдана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Tapclat Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово користувався послугами лікаря Забранського, і завжди отримував тільки позитивний результат від його лікування. Рекомендую цього лікаря, як фахівця високого класу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки (Фізіотерапевт Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: