Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса (Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса)
Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса


Добрий день! У моїх знайомих виникла раптова життєва позиція. Потрібна порада перевіреного нейропсихолога, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво розвідати про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не вдалося домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово з'ясувати про розумного фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких професіоналів - це Марія Олегівна Фендюра, підлітковий фахівець і дитячий психолог Гончарова Т.С.. Відмінні майстри своєї справи, рекомендую їх відвідати.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова дуже компетентний фахівець, дуже швидко знайшла підхід до дитини. Доброзичлива, прихильна до себе, у неї великий досвід, це видно. Видно, що фахівець не тільки знає, як можна допомогти, а ще й хоче цього, а це дуже важливо.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Марії Олегівни моя дочка-підліток. У дитини є проблеми в спілкуванні, з перших консультацій Марія побачила і зрозуміла проблему, тепер вирішуємо свої проблеми. Грамотна, чуйна, добра. Дитині дуже подобається.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець Гончарова Т.С. Дитина була нервовою, у школі погана поведінка, конфлікти. Тетяна Сергіївна нам допомогла. Рекомендую!
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Помітила в сина-підлітка необґрунтовані зриви, психи, зло, агресію... Спостерігалися у Марії Олегівни. Пройшли курс. Результатом задоволена. Дитина стала спокійнішою, стриманішою, навчилася контролювати свою агресію, емоції, спрямовувати в правильне, мирне русло.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Були питання щодо виховання сина 4-х років: погано їв, довго засинав (і не сам), постійно випрошував іграшки. Звернувся до Тетяни Сергіївни, всі поради працюють, це топ!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми у доньки почалися з раннього підліткового віку і вже, напевно, перейшли в "хронічну" форму, коли ми звернулися до Марії Олегівни. Оскільки ми вже не раз зверталися до психологів, то особливо я не плекала великих надій, що щось зміниться, але й сидіти склавши руки теж не хотілося! Після першого ж сеансу я стала спостерігати, як змінюється моя донька, стаючи відкритою і життєрадісною людиною. Не знаю, як і за якими методиками, але це реально працює!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі форуму! Хочу записатися до Марії Фендюри, можете вказати її контактну інформацію. Також залиште контакти Тетяни Гончарової.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Фендюра працює в клініці "Лікаріум", записатися до неї можете за контактним телефоном - 0635360647.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса (Порекомендуйте дитячого нейропсихолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: