Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса селище Котовського (Стоматолог Одеса селище Котовського)
Стоматолог Одеса селище Котовського
Milkovsky Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса селище Котовського
 


Здоров'я всім! Чи можете поділитися своїм досвідом відвідування стоматолога в Одесі, який залишив на вас найкраще враження?
 
Somebbooddy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
З мого досвіду, знайти хорошого стоматолога не так вже й легко.
 
Susanna14 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми шукали досвідченого стоматолога, але поки не отримали хороших результатів і продовжуємо пошуки.
 
веронія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є чудова новина: я знайшла чудового стоматолога, який успішно розв'язав усі питання з моїми зубами, водночас продемонструвавши глибоке розуміння і професіоналізм.
 
Офелія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи не могли б ви розповісти більше про фахівця в галузі стоматології, якого ви обрали?
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст, якому можна довірити турботу про вашу посмішку - це Євген Анатолійович. Його навички та увага до пацієнтів неперевершені.
 
гражина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота стоматолога Євгена Анатолійовича Дизика викликає в мене велике задоволення! Усе проведено дуже акуратно і високої якості. Під час прийому він надає детальні пояснення та поради, допомагаючи зрозуміти, які кроки слід зробити.
 
Мішель Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений результатами мого лікування у Євгена Анатолійовича. Він не тільки професійний, а й ввічливий лікар, який створив атмосферу безпеки та комфорту. Порівняно з іншими стоматологами, він явно виділяється своєю компетентністю.
 
Христина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування і відновлення зубів - це не швидкий процес, але впевненість, яку доктор Дизик мені дарує, з кожним візитом зміцнюється. Я знаю, що моя посмішка буде в ідеальному стані.
 
Амена Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я настійно рекомендую доктора Дизика всім, хто шукає досвідченого стоматолога з чуйним підходом до пацієнтів. Це був чудовий досвід лікування, і я задоволена результатами.
 
Вася Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Могли б ви поділитися інформацією про способи зв'язку з Євгеном Анатолійовичем?
 
Бека Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Запис на прийом до Євгена Анатолійовича можна здійснити за телефоном 0677003055.
 
Констанція Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашій пораді я набув упевненості у своїй посмішці. Дякую за рекомендацію!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса селище Котовського (Стоматолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: