Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар нутриціолог Одеса (Лікар нутриціолог Одеса)
Лікар нутриціолог Одеса
АнеЛОРИК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар нутриціолог Одеса


Порадьте зі свого досвіду лікаря нутриціолога в Одесі, а то ті, кого знайшла на олх і в рекламі, якісь фітнес-тренери, самоучки, а я боюся до таких іти... Дивно своє здоров'я й організм довіряти якимось людям без медичної освіти й розуміння роботи організму.
 
Nataha Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю з Вами згодна, довіряти своє харчування, а отже, здоров'я тренерам, ЗСЖникам і самоучкам з оголошеннями на олх, я теж не стала... Але в Одесі себе нутриціологами називають найчастіше саме такі. Реальних же нутриціологів в Одесі двоє: сімейна лікарка, дієтологиня-нутриціологиня Кузьмінова Катерина Валеріївна та нутриціологиня Решетник Катерина, якщо захочете, я детальніше розповім і про одного, і про іншого фахівця.
 
Godesskia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю її, мені вона допомогла. Сміливо можете звертатися.
 
AngelaN Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Пів року тому проходила у Катерини Валеріївни лікування, допомогла скинути 12 кг ваги за 2 місяці. Крім того Кузьмінова Катерина Валеріївна навчила мене правильно харчуватися, вилікувала шлунково-кишковий тракт і збалансувала моє харчування. Можу її рекомендувати.
 
Nataha Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Як уже писала вище, і Катерину Валеріївну теж знаю. Як і Ви, можу її рекомендувати. Хороша лікарка, теж допомогла мені прийти в норму за вагою.
 
АнеЛОРИК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
AngelaN і Nataha, розкажіть детальніше про Кузьмінову Катерину Валеріївну, як приймає і як проходить лікування? Одноразовий прийом чи курсом? Що треба мати для прийому? Скільки коштує прийом?
 
AngelaN Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте по порядку. Для прийому у Катерини Валеріївни потрібні аналізи, вона Вам пише які потрібні, здавати можете де завгодно, немає відкатів. З цими аналізами приходите до неї на прийом.  На першій консультації розбираєте аналізи; призначається лікування; складається план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні.  Потім буде консультація щодо закріплення результатів, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, я вважаю, що це не дорого.
 
Olia Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж багато чула хорошого про лікаря дієтолога-нутриціолога Кузьмінову Катерину Валеріївну, хочу потрапити до неї на прийом, нагадайте, будь ласка, її номер телефону, не можу знайти! І за одне номер нутриціолога Решетник.
 
AngelaN Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У неї на сайті є, ось він 0931536900. Нутриціолог Решетник Катерина - 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер, прийом веде тільки онлайн.
 
Olia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі
 
АнеЛОРИК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за відгуки та рекомендації. Пройшла лікування у Кузьмінової Катерини Валеріївни, я в захваті. Ми загалом поліпшили з нею всю роботу мого шлунково-кишкового тракту, і я скинула 12 кг просто на легке. За фактом це була навіть не дієта, а збалансували мені харчування. Дуже задоволена.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікар нутриціолог Одеса (Лікар нутриціолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: