Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса вартість (Гінеколог ендокринолог Одеса вартість)
Гінеколог ендокринолог Одеса вартість
Індіра1996 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог ендокринолог Одеса вартість


Дівчата прошу тут залишати інформацію про найкращих гінекологів-ендокринологів в Одесі. Думаю така інформація стане в нагоді не тільки мені.
 
Nira1 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі з гінекологами-ендокринологами вже точно погано, була у багатьох лікарів, адекватного лікування поки не призначили.
 
Беатріс Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, вже точно я теж не змогла знайти грамотного гінеколога-ендокринолога, а дуже треба, може, тут із форумчан хтось був у такого і йому призначили хороше лікування, яке допомогло. Підкажіть якщо в курсі.
 
Ляда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатися з попередніми форумчанками, я лікувалася у Міщенко О.А. і вона мені справді дуже допомогла, а моя колега відвідувала Лихачову Л.Є. і лікування теж була з благополучним ефектом.
 
Феодосія Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Після горе-лікарів потрапила на прийом до Лихачової Лариси Євгенівни і вона моя лікарка вже понад два роки. Прекрасне ставлення, нічого зайвого не пропише. Вилікувала мені ерозію. Прекрасний приємний лікар!
 
Fanyaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила якось на консультацію до Лариси Євгенівни, і тепер цією мій лікуючий лікар)). Вдячна їй за увагу, професіоналізм і допомогу з багатьох питань. Всім кому рекомендувала залишилися дуже задоволені! Знаючий лікар!
 
Роксана Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна Лихачова - чудова лікарка і фахівець. Дуже задоволена результатом лікування. Рекомендую всім!
 
Воронкова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вважаю Міщенко Ольгу Опанасівну - чудовим гінекологом! Зверталася з дисплазією, лікар мене повністю обстежила і допомогла з проблемою! Зараз абсолютно здорова. Рекомендую всім!
 
Анеля Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вражена високим рівнем консультації лікаря Міщенко та особистим підходом. Рекомендую всім, хто цінує професіоналізм, а головне результат від лікування.
 
Русаліна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ольги Опанасівни за порадою знайомої. Раніше діагностували міому, боялася, що крім операції нічого не допоможе. Але, завдяки лікарю повністю вилікувалася і без жодних операцій! Лікар від Бога!
 
Іполіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчанки, дайте контакти цих лікарів.
 
Анеля Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - клініка Лікаріум, контактні телефони для запису в клініку - (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Феодосія Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна теж приймає в клініці Лікаріум, телефони написали вище.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог ендокринолог Одеса вартість (Гінеколог ендокринолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: