Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки (Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки)
Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки
kiril1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки


Всіх з прийдешнім Новим Роком! Цікавлюся відгуками про нарколога Подірка Миколу В'ячеславовича. Мені його рекомендували, як грамотного і досвідченого лікаря. Хотів би до свят підлікувати родича, який щороку починає святкувати і не просихає весь січень. Хтось стикався з ним? Чи робить він кодування?
 
yanchik Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую! І вас зі святом! Є такий лікар, працює в клініці Доктор Благо Плюс. Там, у принципі, всі лікарі дуже хороші, і Подірко в тому числі) Можете сміливо туди звертатися!
 
nata2017 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви його хочете закодувати чи пролікувати в клініці?
 
kiril1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотів би закодувати, бо він уже третій день у запої перебуває. Боюся, що сам він уже не зупиниться
 
nata2017 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене така проблема була з братом, привезли до Подірка Миколи В'ячеславовича в клініку. Він пояснив, що перед кодуванням потрібно, щоб протягом тижня брат не вживав нічого спиртного, інакше в організмі станеться нехороша реакція. Ми вирішили провести кодування після лікування. У них кодування здійснюється таким чином - під шкіру вшивають ліки, які протягом 3 або 6 місяців поступово розсмоктуються, і якщо людина вживе навіть одну чарку алкоголю, то почнеться дуже неприємна реакція. У результаті брат уже 2 роки не вживає
 
kiril1 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Так мабуть і нам доведеться піти цим же шляхом, так нам і рекомендували лікарі
 
fedya56 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що ви можете повністю довіряти Миколі В'ячеславовичу, він буквально з дна витягнув мою тітку, яка страждала на алкоголізм. Спільно з психологом вони знайшли шлях до її серця. Вона дуже любить свою доньку. І психолог Ірина дуже вміло провела з нею заняття, що тітка вже 3 роки не п'є. Причому ми її навіть не кодували. Вона плакала від радості, коли з клініки приїхала і обійняла свою доньку і пообіцяла їй більше ні краплі не вживати.
 
svetik98 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже класний лікар, молодий, дуже грамотний і з почуттям гумору! Він завжди приділяє багато уваги хворим і родичам, все дохідливо пояснює. З ним навіть можна і після виписки з клініки зателефонувати і порадитися, поставити запитання. Я вважаю, що Подірка Микола В'ячеславович хоч і молодий, але дасть фору старим лікарям, які "зірки" і зарозумілості у них більше, ніж реальної користі. Тим паче, що молоді лікарі більше розвиваються й освоюють усілякі закордонні нововведення, а старі лікують ще за радянськими методиками. Це моя особиста думка, нікому її не нав'язую
 
kiril1 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відповіді, ми зустрілися з лікарем Подірка Миколою, він справді гарний лікар, родич уже лежить у клініці, це буде його перший тверезий новий рік із 15 років. Умови в клініці дуже хороші, всі ввічливі, у палатах ремонт, як у хорошому готелі, годують дуже смачно, по-домашньому. Сподіваюся, що і лікування дасть гарний результат!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки (Подірка Микола В'ячеславович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: