Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса вартість (Нутриціолог Одеса вартість)
Нутриціолог Одеса вартість
Акіна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса вартість


Дівчата, порадьте хорошого нутриціолога! Я вирішила худнути до літа. У кого є на прикметі толковий фахівець, який зможе індивідуально харчування підібрати?
 
Алінка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви знаєте, саме грамотних в Одесі я не зустрічала, є фахівці, але поваги, на мій погляд, вони не заслуговують.
 
EthanNo Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені сподобався нутриціолог Кузьмінова Катерина, грамотно мені склала план харчування.  Я ще ніколи так швидко не худнула! Рекомендую!
 
Ветта Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна, прекрасний фахівець. Володіє необхідними знаннями для досягнення результату. Під її керівництвом мені вдалося скинути вагу на 5 кг за один місяць.
 
75Lewis Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
За 2 місяці роботи за методом Катерини Кузьмінової моя вага знизилася майже на 8 кг. Дуже раджу до неї звернутися.
 
Керен Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній професіонал і майстер своєї справи. Дуже докладно, зрозуміло і чітко все пояснює, веде клієнта до результату ненав'язливо і з урахуванням його особливостей, запиту.
 
Riley78 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина дає повні рекомендації і розписаний індивідуальний план харчування, готова відповісти на будь-які запитання і підказати, якщо щось незрозуміло. Я стала усвідомленіше ставитися до їжі і тепер бачу, що харчуватися збалансовано - це просто, смачно і корисно.
 
Глоріс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Результати мене дуже тішать. Вага зникає, план харчування, запропонований Катериною, поламав усі мої колишні установки, м'яко, ненав'язливо, але водночас наполегливо переводячи мене в режим правильного харчування. Немає постійного відчуття голоду, яке мучило мене під час колишніх дієт, навпаки, я відчуваю комфорт і легкість, і, головне, задоволення від досягнення своїх цілей.
 
Logan Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина дуже хороший фахівець, допомогла розібратися, зрозуміти і вирішити нашу ситуацію. Роз'яснила і навчила правильно харчуватися.
 
гражина Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікована фахівчиня. Потрібна була консультація після пологів. Після спілкування отримала докладні рекомендації щодо харчування та питного режиму. Результат було видно практично через тиждень, дуже задоволена.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблема ваги стояла давно, важко було почати. Робота з Катериною допомогла зрушити з мертвої точки. -3 кг за три тижні приблизно. Сподобалося, що все індивідуально, без тиску, їжі вистачає і я не голодую, вже рекомендувала подругам, вони теж задоволені.
 
Amelia_Ava Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до нутриціолога Катерини?
 
Riley78 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам телефон Катерини Валеріївни - 0931536900, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса вартість (Нутриціолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: