Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Таїрове (ЛОР Одеса Таїрове)
ЛОР Одеса Таїрове
Gala37 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса Таїрове


Добрий день! У чоловіка гайморит. Останнім часом загострився. На тлі цього дуже сильні головні болі. Порадьте хорошого ЛОР-лікаря в Одесі на Таїрова? Дивитися, як він мучиться, вже сил немає.
 
Федір Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую вам Гурську Тамару, вона - прекрасний фахівець і людина. З якою бідою б не звертався - завжди допомагає.  Побільше б таких чудових лікарів!
 
Ельдар Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний ЛОР - Тамара Гурська! Я до неї прийшов на початку тижня, розповів про свою ситуацію, лікарка провела огляд, призначила мені тільки необхідні дослідження. Коли я їх пройшов, мені поставили точний діагноз і виписали препарати. Уже до кінця тижня я був повністю здоровий. Я не сподівався на таке швидке одужання, тому дуже радий, що все закінчилося так скоро. Усім буду рекомендувати Тамару Валеріївну, адже вона чудовий фахівець.
 
Тома45 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
До Гурської Тамари я зверталася двічі. Вона дуже хороший фахівець. Слухає уважно, немає відсутнього погляду. Завжди зацікавлена в тому, щоб вилікувати і допомогти. Поки не докопається до точного діагнозу, не заспокоїться. Під час огляду завжди тактовна і ввічлива. Ставить діагноз і призначає лікування. Лікування допомагало. Горло переставало боліти протягом кількох днів. Не знаю, як до інших, але до мене не всі фахівці ставилися так ввічливо і з розумінням. Рекомендую!
 
РозаліяВелика Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безрезультатного двотижневого лікування, прописаного лікарем Андрєєвим, звернулася до Тамари Гурської. Сподобалося, що вона детально й доступно пояснила, які процеси відбуваються в пазухах, яким чином відбуватиметься лікування.  Через тиждень стан помітно покращився.  Тамара Валеріївна - чудовий лікар, професіонал у своїй справі.
 
Фотина25 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - справжній професіонал своєї справи! Вирішила проблему, з якою я мучилася протягом 3 років. Безмірно вдячна їй за кваліфіковане лікування і вам рекомендую!
 
Jaromir Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Обійшов багато ЛОР-лікарів - Оробець І.С., Андрєєва О.В., Сенька О.І., Тагунову І.К., тільки після призначень Тамари Гурської, лікування виявилося успішним, тому можу її сміливо рекомендувати!
 
Спиридон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поцікавитися, як можна потрапити на прийом до лікаря Гурської?
 
Фотина25 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом можете через адміністратора клініки Наталію - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Аліхан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте ЛОРа, який вас вислухає і надасть найкраще лікування, Тамара Валеріївна - ваш вибір. Її турбота про пацієнтів на найвищому рівні.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тамарою Валеріївною я нарешті знайшов надійного лікаря. Її діагностичні навички та увага до деталей говорять самі за себе.
 
Карлл Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Рідкісне поєднання професіоналізму, вміння аналізувати і людського, співчутливого ставлення! Рекомендую, від душі Тамару Гурську.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Таїрове (ЛОР Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: