Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог аритмолог Одеса відгуки (Кардіолог аритмолог Одеса відгуки)
Кардіолог аритмолог Одеса відгуки
Симха Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог аритмолог Одеса відгуки


Дівчатка, потрібен хороший кардіолог-аритмолог в Одесі, треба грамотно УЗД зробити і далі, якщо треба, лікування прописати. До якого лікаря ви б порадили звернутися?
 
Kiwi3 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно до Павлова С.В. Краще не зустрічала!
 
Mariko Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи раніше не залишав відгуків, але тут не втримався і хочу рекомендувати чудового професіонала своєї справи, кардіолога-аритмолога - Павлова Сергія Володимировича! Звернувся зі своєю нестандартною проблемою, від якої лікарі Соломко і Стах відмовилися. Лікар уважно вислухав, заглибився в мою проблему, все мені дохідливо розповів, наочно її змалював і запропонував настійно провести додаткове дообстеження, пояснивши для чого це потрібно. І, в кінцевому підсумку, розробив схему подальшого лікування і моїх дій.  Рекомендую!
 
Bogddd Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася 2 тижні у кардіолога Азізова В.Б. Мені дали такі призначення, що я мало не пішла на той світ. Коли я звернулася до Павлова С. В., він прибрав щось із призначеного і підкоригував моє лікування. Я знову повернулася до життя. Я завжди кажу, що є лікарі з освітою, а є - без неї.
 
Nadya3 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося те, що Сергій Володимирович усе толково розповів. Розумничка. Мені потрібна була консультація досвідченого фахівця і я отримала її. Усе, що мене цікавить, запитала в Сергія Володимировича. Він сказав, які аналізи здати і яке обстеження пройти. Якщо щось трапиться, то буду звертатися тільки до нього.
 
Svet1 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що Сергій Володимирович професійніше і якісніше вирішує питання пацієнта і найголовніше, що не відмахується і в нього можна все дізнатися і все запитати. Може десь і заспокоїти. Я до нього вже тричі зверталася. Лікування повністю пояснив, розповів що робити в тій чи іншій ситуації і сказав звертатися з будь-якого питання під час лікування. Зараз набагато спокійніше мені.
 
Mountain8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже багато лікарів (Стах, Кундельську, Шевченка, Азізова) пройшла, але такого грамотного, як Сергій Володимирович, ще не зустріла. Так усе мені пояснив, показав і розповів. Дав потрібні направлення і рекомендації. Тепер до нього і буду звертатися з результатами. Я дуже задоволена лікарем. Побільше б таких фахівців, як доктор Павлов.
 
JojiM Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені на прийомі все сподобалося. Сергій Володимирович дуже уважний лікар. Відразу видно, що він знає свою справу. На мої запитання відповів. Звернув увагу на те, що інші лікарі Шевченко і Стах не помічали. Я задоволена прийомом і якістю обслуговування. Можу доктора рекомендувати іншим людям.
 
Marinett87 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Відразу видно професіонала. Вислухав, подивився всі виписки, послухав, дав призначення і виписав лікування. Усе докладно розповідає про діагноз, немає незрозумілих фраз. Стало легше з 2 дня, як і сказав лікар. Обов'язково звернуся ще. Повний коридор пацієнтів - і це в платній клініці.
 
Lizzzka Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Сергій Володимирович і як до нього записатися?
 
Mountain8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60. Записатися можна через адміністратора - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Lilnas Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович - професіонал. Я в захваті від професіоналізму лікаря, дуже грамотний фахівець! Тепер буду радити всім своїм знайомим. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог аритмолог Одеса відгуки (Кардіолог аритмолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: