Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі (Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі)
Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі
Ayrat Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі


Форумчани! Розшукую інформацію про фахівців із проведення сеансів гіпнозу. Якщо хтось із вас мав досвід із гіпнозом в Одесі, дайте рекомендації, будь ласка.
 
Карлл Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у пошуку фахівця з гіпнозу в Одесі, але виявилося, що знайти хорошого фахівця - справжня проблема. Зустрічався з кількома, але жоден не викликав довіри.
 
Елеонора6 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарований у своєму досвіді з гіпнозом в Одесі. Навіть незважаючи на позитивні відгуки, жоден із фахівців не зміг домогтися реальних результатів.
 
Флоренція Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих місяців пошуку я, нарешті, знайшов ідеального фахівця з гіпнозу - Козлова Яна Леонідовича. З його допомогою, мої проблеми почали розсіюватися.
 
Аркадія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Сесії гіпнозу з Козловим - це як магічна подорож у глибини своєї свідомості. Він відкриває двері, про які я навіть не підозрював.
 
Maryanna55 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє рідкісним даром заглиблюватися в проблеми і вирішувати їх на рівні підсвідомості. Вражаюче!
 
Кіра20 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відчув результати після першої сесії. Ян Леонідович - це не просто фахівець, він - справжній провідник до позитивних змін.
 
23245 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені було страшно вступати у світ гіпнозу, але Козлов створив таку атмосферу довіри, що я повністю розслабилася і отримала довгоочікувані відповіді.
 
Генріх Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович знайшов ключ до моєї підсвідомості. Тепер я звільняюся від негативних установок, завдяки яким моє життя стало яскравішим.
 
Irada Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я покинув кабінет Козлова, я відчував, що немов знайшов новий стан розуму. Він настільки вміло впливає на підсвідомість, що це вражає.
 
Картер Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Яну Леонідовичу, за те, що він допоміг мені навчитися контролювати свої емоції через гіпноз. Його методи - справжня магія.
 
Гавриїла Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, де і як можна знайти Яна Козлова.
 
Irada Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі (Відгуки сеанси гіпнозу в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: