Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування жіночого безпліддя Одеса (Лікування жіночого безпліддя Одеса)
Лікування жіночого безпліддя Одеса
Alyonka Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування жіночого безпліддя Одеса

Скажіть, хто з вас відвідував сеанси гінекологічного масажу? Відгуки є у кого? Із чоловіком уже котрий рік не можемо зачати дитинку, і лікар мені порадила пройти курс масажу матки.
 
Кая Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 10 сеансу минула болючість під час близькості з чоловіком, що вельми порадувало і мене, і його. Цей масаж - процедура корисна, але за умови не формального підходу! Головне - знайти хорошого фахівця, з яким буде комфортно робити цю вельми інтимну процедуру і який буде зацікавлений у результаті. В Одесі я такого не знаю, проходила курс масажів у Києві.
 
Наталія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене, до речі кажучи, був діагноз дитячої матки, що зупинилася в розвитку, всі говорили, що завагітніти не можлива... проте після масажу я народила.
 
Alba Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Не хвалюся, а констатую факт - проходила не один курс гінекологічного масажу в Забранського В.В. масаж приніс результат. Щоправда, знадобилося трохи більше зусиль і грошей, ніж я очікувала, але я задоволена і фахівця цього можу рекомендувати.
 
Єва25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж сподобалася якість гінекологічного масажу у Владислава Володимировича, результат не змусив довго чекати, спайки розтягнулися і я зараз перебуваю на 7 місяці вагітності.
 
Ella Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Після масажу у Владислава Забранського, я змогла завагітніти, хоча гінекологи говорили, що тільки ЕКЗ, і не факт, що вийде.
 
СофіяС Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, розкажіть, як записатися Владиславу Забранському, чи є черга, чи потрібне направлення від лікаря?
 
Alba Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися ви можете за номерами телефонів - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Черга, є, це ж один із найкращих спеціалістів. Звісно бажано брати збій аналізи та діагноз.
 
Олімпія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а де цей фахівець приймає?
 
Єва25 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича приватний кабінет на Богдана Хмельницького 49.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, що я можу сказати про гінекологічний масаж - дійсно допомагає, не знаю, як за інших захворювань, за безпліддя - точно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування жіночого безпліддя Одеса (Лікування жіночого безпліддя Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: