Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануаліст Одеса Таїрове (Мануаліст Одеса Таїрове)
Мануаліст Одеса Таїрове
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануаліст Одеса Таїрове


Доброго дня відвідувачі сайту! Цікаво знати, які мануалісти в нашому мегаполісі чудові? Хотілося б дізнатися вашу точку зору про таких майстрів-мануалістів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але не вийшло знайти грамотного лікаря. Якщо ж ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б послухати, які медичні працівники в реальності найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої результати катастрофічні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу вступити в полеміку з попередньою дамою, знаю, у нас є такі лікарі, які на 100% найграмотніші в даній сфері і я можу їх порадити, це - мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога Владислав Володимирович Забранський. Просто слів не вистачає, щоб висловити подяку. Дуже позитивний фахівець і розумний лікар. Владислав Володимирович - майстер у своїй справі, я вдячна йому за відновлення.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Це талановитий лікар! Я маю до нього довіру! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна підсумувати на пальцях лише однієї руки за весь час. Найважливіші причини радити Владислава Забранського - це досвід, постійне прагнення підвищувати вміння, отже, володіння сучасними вміннями, а також повне та вичерпне інформування пацієнта.
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, відвідувала Забранського Владислава Володимировича. Можу сказати за нього, як за найграмотнішого лікаря у своїй сфері. Поставлений мені діагноз міг закінчиться на операційному столі, та все ж за допомогою Владислава Володимировича все обійшлося. Можу його радити.
 
Есфір Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Забранський, фахівець своєї справи. Останнім часом звертаюся до нього з різними захворюваннями з різних причин. А основне, що його терапія завжди допомагає.
 
Гликерія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, він зробив неймовірне - відібрав у мене паличку і допоміг пересуватися без неї. Вдячна від щирого серця! Через його золоті руки пройшли багато моїх родичів. Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні одесити, зацікавив цей лікар, можете дати дані про цього фахівця?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - Забранський Владислав Володимирович працює за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася з моторошним головним болем, у попереку, дуже болів куприк, і за знімками - зсув хребця.  Владислав Володимирович - професіонал своєї справи. Усього за кілька сеансів усе на місці й нічого не болить. Це - щастя, коли ти можеш спати без болю, без знеболювальних і нормально рухатися!
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануаліст Одеса Таїрове (Мануаліст Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: