Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог Одеса вартість (Аритмолог Одеса вартість)
Аритмолог Одеса вартість
Camilla1992 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Аритмолог Одеса вартість


Здраствуйте, я зверталася до різних лікарів-кардіологів. Думки розходяться. Тому шукаю лікаря, з яким, можливо, хтось особисто стикався з непростим діагнозом. Якому могла б довіряти і він хороший фахівець у кардіології.
 
Неллі75 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
У кардіології я найкращим вважаю Павлова Сергія Володимировича з клініки Лікаріум і рекомендую його всім, впевнена, кращого лікаря ви не знайдете.
 
Kukuruzam Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Також відвідувала Сергія Володимировича. Я не очікувала такого високого рівня обслуговування. Рекомендую неодмінно.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар, якого я коли-небудь зустрічала! Уважний, обізнаний, фахівець високого рівня.
 
Marichka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович - лікар вищої категорії. Він грамотно і правильно підібрав для мене лікування. У всіх питаннях завжди відповість, проконсультує, допоможе. Дуже вдячна цьому лікарю і раджу!
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович допоміг мені впоратися із серцевим захворюванням, дотримуюся його рекомендацій, і вдається уникати загострення.
 
Капітоліна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Сергію Володимировичу, це той випадок, коли у фахівця є найважливіші цінності: професіоналізм, індивідуальний підхід до пацієнта і благородні людські якості.
 
Германн Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Павлов справив на мене дуже сприятливе враження. Усе пояснив професійно, чітко і доступною мовою. Рекомендую цього лікаря.
 
Голді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович діагностував у мене стенокардію. Ліки, які він виписав, дають хороший ефект. Намагаюся дотримуватися всіх його рекомендацій у повсякденному житті. Мій стан значно покращився, можу сміливо рекомендувати цього фахівця.
 
Зіновія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомагав у реабілітації чоловіка після інфаркту. Без його допомоги не вибралися.  На наш погляд найкращий кардіолог.
 
Igor2001 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не дуже довіряю сучасній медицині, але цей лікар справляє дуже позитивне враження. Знаючий, справжній професіонал.
 
Юзефа Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити на консультацію до цього фахівця, розкажіть як можна записатися?
 
Marichka8 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Це клініка Лікаріум, записатися можете за телефонами - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87. Раджу, розумний фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог Одеса вартість (Аритмолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: