Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки судинні хірурги Одеси (Відгуки судинні хірурги Одеси)
Відгуки судинні хірурги Одеси
Алія1994 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки судинні хірурги Одеси


Добрий день! Шукаю рекомендації щодо судинних хірургів в Одесі. Хтось може поділитися своїм досвідом і порекомендувати лікаря, що спеціалізується на судинній хірургії? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
 
Екаttерина Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарована в пошуку хорошого судинного хірурга. Провела багато часу на пошуки, але результати залишають бажати кращого. Не можу знайти лікаря, який би вдумливо підійшов до моєї проблеми.
 
Маріанна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук судинного хірурга перетворився на справжній кошмар. Здається, що кожен лікар, кого я відвідувала, або не має достатньо досвіду, або не цікавиться моїм здоров'ям. Не можу повірити, як складно знайти компетентного фахівця.
 
Дикон Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час мої пошуки хорошого судинного хірурга не приносили результатів. Але все змінилося, коли я потрапив на прийом до лікаря Чайки Михайла Олександровича. Його професійний підхід і глибоке розуміння проблеми привели до точного діагнозу та ефективного лікування.
 
55Charlie Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно переоцінити ті труднощі, які я пережила в спробах знайти дійсно кваліфікованого судинного хірурга. Але коли я опинилася на консультації у лікаря Залевського Дмитра Михайловича, мої страхи зникли. Його точний діагноз і лікування принесли мені неймовірні результати, за що я йому безмежно вдячна.
 
Sashhha Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди складно вибрати лікаря, але моя зустріч із лікарем Чайкою Михайлом Олександровичем стала справжньою щасливою подією. Його професіоналізм і доброзичливість створюють атмосферу, в якій відчуваєш себе по-справжньому в хороших руках.
 
Олімпія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
З нетерпінням хочу поділитися своїм захопленням від зустрічі з лікарем Залевським Дмитром Михайловичем. Його рівень професіоналізму і турботи про пацієнтів просто вражає. Завдяки йому я впевнено можу сказати, що він - найкращий судинний хірург в Одесі.
 
Павла789 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Чайка Михайло Олександрович - це не просто судинний хірург, це справжній лікар-талант. Його здатність бачити в корені проблему, а також роз'яснювати складні речі простою мовою роблять його воістину видатним фахівцем.
 
Картер Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський Дмитро Михайлович - майстер своєї справи. Зустрівшись із ним, я відчув, що мої проблеми в надійних руках. Його уважне і глибоке розуміння судинних захворювань роблять його безумовним лідером серед медичних фахівців.
 
Астра1979 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Дмитро Залевський і як до нього потрапити?
 
Олімпія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає у другому хірургічному відділенні Медіна на вул. Пастера 9, телефон для зв'язку 0971039911.
 
Горбань Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
А де приймає Чайка М.А?
 
Павла789 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У МКЛ №10 на Малиновського 61, зв'язатися можна за телефоном - 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки судинні хірурги Одеси (Відгуки судинні хірурги Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: