Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса ціни (Невролог Одеса ціни)
Невролог Одеса ціни
Lyona56 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса ціни


Потрібна консультація грамотного невролога, якого фахівця можете порадити?
 
KoltsunIrina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, що я вам скажу, була у багатьох неврологів у міст, але толкового так і не знайшла, який зміг би мені допомогти.
 
Aisun5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене теж цікавить тема грамотних лікарів-неврологів, якщо ви зустрічали таких в Одесі, порекомендуйте до кого краще звернутися.
 
Майя1976 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю таких лікарів, які свою спеціалізацію добре знають - це Калюжна Тетяна Євгенівна та Патрашку Катерина Вікторівна, рекомендую до них звернутися, думаю вони розберуться з вашою проблемою.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала лікаря, не могли поставити точний діагноз, до лікаря Калюжної прийшла за рекомендацією, Тетяна Євгенівна вивчила всі обстеження, провела і опитування, і огляд, точно з'ясувала, що зі мною відбувається. Призначене лікування мені допомогло. Мучилася не один рік, пробувала різне лікування, але не було точного діагнозу. Тепер усе гаразд.
 
galla44 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Тетяна Євгенівна професійний лікар. Доказовий підхід, легкість у спілкуванні, дуже уважна, не порадить зайвого.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Мігрені на тлі вагітності. Але Патрашку Катерина Вікторівна підібрала мені якісну терапію! Рекомендую її всім! Більш вдумливого і доброго невролога ви не знайдете!
 
Бертіна Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала хорошого лікаря, який не буде виписувати фуфломіцини. Звернулася за порадою свого знайомого до Патрашка Катерини Вікторівни. Це те, що я шукала! Однозначно буду рекомендувати всім знайомим і надалі, якщо буде потрібно, буду звертатися тільки до Катерини Вікторівни.
 
Діонісія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Неврологи Богатирьова Тетяна Вікторівна і Гек Людмила Юріївна виявилася вкрай некваліфікованими. Під час консультації вони не проявили належної уваги до моїх симптомів і не поставили релевантних запитань. Їхній підхід був непрофесійним і непереконливим. Ба більше, недостатні знання в неврології призвели до неправильної діагностики та невідповідного лікування. Я рекомендую шукати інших неврологів, які зможуть надати якісну та надійну медичну допомогу.
 
Jenny77 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і вміє думати доктор Патрашку. Звернулася з лицьовим нервом і не пошкодувала, що саме до цього невролога потрапила. Детально дуже все пояснила і відповіла на всі мої запитання. Дуже тішить доказова медицина і жодних зайвих препаратів.
 
Zubkov Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, форумчани! Залиште координати Тетяни Євгенівни та Катерини Вікторівни.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна Калюжна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, контактні телефони клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Діонісія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса ціни (Невролог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: