Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевт психолог Одеса (Гіпнотерапевт психолог Одеса)
Гіпнотерапевт психолог Одеса
Elizabeth Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевт психолог Одеса
 


Здраствуйте, друзі! Я шукаю гіпнотерапевта-психолога, який може допомогти мені з певними особистими проблемами. Мені важливо знайти професіонала з хорошою репутацією і результативним підходом.
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди страждав від нав'язливих думок і фобій, які заважали моєму повсякденному життю.  Знайомі порадили хорошого гіпнотерапевта - Козлова Яна Леонідовича. Сеанси з ним принесли мені довгоочікуване полегшення і дозволили звільнитися від цього тягаря. Тепер я відчуваю свободу і контроль над своїми думками. І вам раджу звернутися до Яна Козлова.
 
Березін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж сподобалися результати лікування у Яна Леонідовича. Він став моїм рятівником від тривожних розладів і депресії. Його емпатичне і професійне ставлення створило атмосферу довіри, в якій я міг відкритися і почати зцілюватися. Сеанси гіпнотерапії допомогли мені повернути радість до життя і впоратися з важкими емоціями.
 
Vladlen Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Яну Леонідовичу Козлову за допомогу в подоланні моїх панічних атак і фобій. Його методи гіпнотерапії просто чарівні! Я відчув величезне полегшення і звільнення від довготривалих страхів після всього декількох сеансів. Рекомендую його всім, хто страждає від подібних проблем.
 
Айнур Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Ян Леонідович допоміг у боротьбі з виснажливим безсонням. Його методи дали мені можливість навчитися розслаблятися і контролювати свої відчуття. Зараз я сплю краще і почуваюся комфортніше.
 
Самсон Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждав від розладів харчової поведінки, які серйозно впливали на мою самооцінку. Сесії гіпнотерапії з Яном Леонідовичем допомогли мені змінити моє ставлення до їжі та себе.
 
Vska25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
На відміну від мого попереднього досвіду з Савчуком О.Ю., Ян Леонідович справді індивідуально підходить до кожного клієнта і прагне довгострокових результатів, а не тимчасових полегшень.
 
YTR Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний Яну Леонідовичу за його професійний і ретельний підхід до гіпнотерапії. Він допоміг мені подолати складні емоційні моменти та навчив технік саморегуляції, що стали в пригоді в повсякденному житті. Рекомендую його послуги всім, хто шукає реальні зміни.
 
Dora21 Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої попередні сесії з іншими фахівцями не давали таких глибоких і тривалих результатів, як у Яна Козлова. Він справді виділяється своєю компетенцією та уважністю до потреб клієнтів.
 
Gaa14 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - справжній експерт у своїй галузі. Його глибоке розуміння психології та інтуїтивний підхід роблять його гіпнотерапію неймовірно ефективною. Я з упевненістю рекомендую його всім, хто шукає глибокі позитивні зміни у своєму житті.
 
nina75 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, скажіть, як можна записатися до Яна Козлова.
 
Айнур Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Gala37 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович став для мене справжнім наставником на шляху до кар'єрного та професійного зростання. Його методики допомогли мені розвинути впевненість у собі і навчили ефективно досягати своїх цілей.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевт психолог Одеса (Гіпнотерапевт психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: