Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса Таїрове (Ендокринолог Одеса Таїрове)
Ендокринолог Одеса Таїрове
Chloe Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Одеса Таїрове


Добрий день! Підкажіть хтось із дам ходив до ендокринолога і якого з питання гормональних збоїв, щитовидки? Набір ваги йде, ПП і спорт, масажі без результату. Спасибі!
 
valentine21 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала Догонову М.В - допомогла і вам раджу до неї звернутися!
 
Наїма Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший і добрий лікар. Спостерігаюся у неї не так давно, але враження про неї найкращі. Зайвих аналізів не призначає. Приємна й уважна жінка. Побільше б таких лікарів нашій медицині.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася за призначенням гормонів. Доктор Догонова - суперпрофесіонал. Розбір ситуації доскональний, за підсумком прийому - без медикаментозного лікування, але з усілякою підтримкою і увагою до свого організму!
 
Guzel Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з усіма позитивними відгуками про Марію Догонову. Чудовий лікар, вона відповіла на всі мої запитання, уважно оглянула, вивчила аналізи. Так само хочеться відзначити дуже доброзичливе ставлення до пацієнтів і бажання допомогти.
 
Ayrat Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Приємна жінка, грамотний фахівець! Пояснює все по поличках. Прийшла за рекомендацією інших пацієнтів і не помилилася. Буду рекомендувати тільки цього лікаря!
 
Solnyshko57 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Була сама на прийомі у лікаря Догонової М.В.. І дуже їй вдячна, грамотний лікар, червоною лінією підкреслити можна - доброзичливість, максимум уваги до всього, що хвилює людину, яка звернулася до неї, уважне вивчення всіх аналізів, індивідуальний підхід і підбір лікування.
 
Mariko Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна просто класна як людина і лікар! Профі у своїй галузі - однозначно!
 
Nino0o Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар мені дуже подобається. Лікуюся в неї. Після пологів відновилися ендокринологічні проблеми. Дуже комфортно спілкуватися. На всі запитання відповідає. Є з ким порівнювати. Рекомендую.
 
Collapse Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний ендокринолог Догонова! Мені вона сподобалася не тільки як фахівець, яка одразу змогла зрозуміти в чому причина моєї недуги та призначити дієве лікування, а й як людина, що доброзичливо та позитивно налаштована до своїх пацієнтів.
 
Xsantox Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Є можливість записатися до Марії Володимирівни на прийом і як?
 
Наїма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - телефонуйте і записуйтеся.
 
Ільнур Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалося. Пояснила все доступною мовою, призначила адекватне лікування і необхідні аналізи без розводів. Рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса Таїрове (Ендокринолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: