Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія хребта Одеса (Мануальна терапія хребта Одеса)
Мануальна терапія хребта Одеса
Єгор Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальна терапія хребта Одеса


Потрібна мануальна терапія для хребта в Одесі, бо мучать болі в спині, з прострілами. Звичайні масажі робив, поліпшення не помітив. Порекомендували знайти хорошого мануального терапевта для лікування, але нікого сам не знаю. Тому прошу форумчан порекомендувати мені хорошого фахівця, до якого самі зверталися. Залишайте відгуки про мануальних терапевтів, у яких
 
Lidia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі багато мануальних терапевтів, зараз із них вибору майже немає... Напишу списком тих, у кого я була:
1) Забранський Владислав Володимирович - один із найкращих мануальних терапевтів. Раніше працював у 10-ій лікарні, тепер приймає вдома в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького 49. Рекомендую до нього звертатися. Номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825.
2) Коробейников Юрій Зіновійович - в інтернеті про нього багато історій, як він "добиває" пацієнтів. Приймає в 5 поліклініці, там орендує приміщення. Не рекомендую.
3) Березовський Станіслав Михайлович - знаменитий сліпий лікар. Знімає тільки гострі болі, але не повністю. Приймає на вулиці Коблевській, здається 23 або 29.
 
mal_kat Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в клініці "Вемамед", хотіла потрапити до Березовського, але на ресепшені сказали, що Станіслав Михайлович у відпустці і треба йти до іншого фахівця. Цей інший фахівець, учень Березовського, Жулавський Ігор Олександрович. Як фахівець зовсім ніякий, крім ідіотської посмішки ніяк себе не проявив, болі залишилися. Дуже не рекомендую!
 
Forum4anin Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене лікував Мавров Валентин Степанович, на Центроліті, Селище Котовського, результату нуль. Три сеанси, після яких він сказав, що не зможе допомогти. Грошей заробив і все. Потім я лікувався медикаментозно, майже допомогло.
 
Еліна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую фахівця - Фармагей Григорій Іванович приймає на вулиці Сергія Варламова, Піонерська, в окремому флігелі навпроти будівлі Юридичної Академії (телефон 0677058541). Вартість одного сеансу 50 доларів. Водить по хребту і каже, які нібито проблеми. Наслухалася його, пішла зробила МРТ, як результат - проблеми, названі ним, просто вигадані! Своїми ось такими ворожіннями схожий більше на шахрая, ніж на лікаря. Після того як зробила МРТ до нього не ходила.
 
AleksandraSh Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Була теж у Забранського Владислава, як фахівець мені дуже сподобався. Перший раз він мене лікував ще коли працював у 10-ій лікарні, а вдруге, десь за півтора року приймав мене вже у себе вдома. Я ним задоволена. Теж рекомендую.
До Владислава була кілька разів у мануального терапевта Унанова Тимура Олександровича, дуже ним незадоволена! Допомогти не міг, тому й пішла до Забранського. За кілька разів Владислав Володимирович мені допоміг.
 
Аліска Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у француза, приймає на Воробйова, звуть Жак Тома. Відгуки читала у нього на сторінці у фейсбуці, кілька з них були негативними, але я не звернула увагу, як виявилося даремно.
Скажу так, прийом займає 10-15 хвилин, з яких 5 хвилин спілкування з даним мануальним терапевтом, а точніше остеопатом через перекладача, реальні маніпуляції з хребтом робить хвилин 5. За прийом віддала 1000 гривень! У результаті одужань ніяких, відчула себе дурною й обдуреною.
Зараз шукаю іншого фахівця.
 
Лідія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в масажному салоні "Золоті ручки", лікував мене там Борис Царенко, робить вакуумний масаж і розтягування на спеціальному столі. Після 3-х сеансів мені не стало легше, перестала до нього ходити. Не рекомендую.
 
Galina Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама медик, працюю в 10-ій лікарні. Довго шукала собі хорошого фахівця. Була у Борисюка, Коробейникова, Унанова, Бондарєва і ще кількох. У всіх з них дуже неправильний підхід, всі вони не роблять масаж, а тільки виконують прийоми мануальної терапії. Нормально себе почувала після деяких на 3-5 днів, після деяких 1-2 тижні. Але далі знову повернення болю в поперековому відділі. Якось мені знайома медсестра з неврологічного відділення порекомендувала сходити до фахівця, який працював у них у відділенні та, як вона розповідала, творить чудеса. Я подумала, що я то нічого не втрачу, окрім часу, в гіршому випадку, і пішла. Дійсно хлопець пропрацював мене чудово, хвилин 20-25 масажу і хвилин 20 мануальної терапії, постізометричної релаксації і розтягувань. Мені його підхід дуже сподобався, я пройшла в нього курс із 10-ти сеансів, після 6-го разу всі болі пішли. Звуть його Владислав Забранський, вже згадували вище. Влад уже не працює в лікарні і приймає людей у себе вдома в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького. Я раз на рік до нього ходжу на масажі й дуже задоволена, здружилися з ним, усім знайомим його рекомендую.
 
Odessit Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у мануальника, звуть його Віталій (номер телефону 0671685238), приймає на вулиці Варненська, Черемушки. 5-ти хвилинний прийом результатів не дав, болі як були, так і залишилися. Враження залишилися такі, що людина працює як конвеєр. Не задоволений ним.
 
Svetik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у дідка, звати Віктор Миколайович, приймає вдома (живе на Слобідці, провулок Хутірський, номер телефону 098 470 3428). Робить усі рухи дуже боляче. Після нього мені довелося лікуватися в неврологічному відділенні обласної лікарні. Не рекомендую.
 
Євгенія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "центрі відновлення хребта", фахівець, який мене приймав, Мухін Ігор Геннадійович. Людина він цілком мила, але його масаж точковий - це сильний біль. Гімнастика і всі інші його рекомендації мені не сподобалися, та й ефекту від першого сеансу взагалі не було. Піду до іншого фахівця.
 
Єгор Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за відгуки та рекомендації. Уже проходжу курс сеансів у Забранського Владислава, поки 4 сеанс виконав, болі гострі й тягнучі минули. Розробляємо рухливість. Результатом задоволений.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія хребта Одеса (Мануальна терапія хребта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: