Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психоаналітик Одеса (Онлайн психоаналітик Одеса)
Онлайн психоаналітик Одеса
Джулі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн психоаналітик Одеса


Є депресія і сімейні проблеми, а також нелюбима малооплачувана робота. Немає бажання жити і боротися. Підкажіть фахівця, який зможе допомогти в цій проблемі.
 
Вілора Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Гончарової Тетяни Сергіївни або до Яна Леонідовича Козлова - хороші психологи. Обов'язково раджу. Професійно і дохідливо підходять до проблеми, аналізують і доносять зрозумілою мовою. Однозначно раджу, хороші фахівці.
 
Ed1k Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла! Довго шукала свого фахівця, оскільки проблема в мене достатньо складна. Була на прийомі у кількох психологів Бондаренко і Моряну, але тільки Тетяна Сергіївна змогла знайти правильний підхід. Пройшла вже кілька сесій. Планую продовжувати займатися з таким прекрасним фахівцем регулярно.
 
Kiskis Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - чудовий психолог, чия експертиза і професіоналізм заслуговують найвищих похвал. Я мав задоволення звернутися до нього по допомогу і залишився вражений його якостями та підходом до роботи.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна має глибоке розуміння людської психології і проявляє виняткову емпатію і теплоту під час сесій. Її здатність прислухатися і розуміти мої проблеми і переживання допомогли мені відчути себе комфортно і довіряти їй повністю. Вона створила безпечну і підтримуючу атмосферу, де я міг відкрито висловити свої емоції та думки.
 
Kino54 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший психолог Козлов Ян. Точно вартий своїх грошей. Сподобалося, що все чітко, по справі. З минулим психологом Ілієвою Наталією розмовляли тільки про те, як мої справи. Ніякого результату. Дуже рада, що знайшла свого психолога. Раджу всім, хто не хоче роками ходити і просто розмовляти.
 
Вола Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Тетяна Гончарова зробила за 5 консультацій більше, ніж до цього мій минулий психолог Гофман Юлія за 2,5 року!  Раджу звернутися, висококласний фахівець.
 
rai1 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Гончарової Тетяни?
 
Мартаа Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тетяною Сергіївною можете зв'язатися за телефоном -0987000260, консультує вона тільки онлайн.
 
Ірит Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Де приймає психолог Козлов?
 
Юзефа Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Онлайн психоаналітик Одеса (Онлайн психоаналітик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: