Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи Одеса відгуки (Урологи Одеса відгуки)
Урологи Одеса відгуки
Alexxandra Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологи Одеса відгуки


Потрібен фахівець, дійсно фахівець у галузі урології. Який насамперед працюватиме в інтересах клієнта, а не думатиме про те, як стрясти з клієнта побільше грошей.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Колосова О.М., він дійсно грамотний фахівець, який допоміг багатьом моїм знайомим.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
До Колосова О.М. ходив до 3-х або 4-х "лікарів", усі відправляли на операцію, навіть не розібравшись. І пропонували зробити її саме в їхній клініці. Коротше, тупо бабла хотіли отримати!  Олександр Миколайович - дуже компетентний лікар. Призначив аналізи, та не просто, а з якимись нюансами. Як я зрозумів, є велика різниця в одних і тих самих аналізах, які роблять у різних місцях. Після аналізів виявилося, що можна обійтися без операції, і прописав мені курс лікування.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Перше - це звичайно професіоналізм лікаря. А друге - це чудове чудове почуття гумору, незручності під час відвідування лікаря Олександра Миколайовича не було. Рекомендую розумний лікар.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - дуже компетентний, людяний, грамотний і дивовижний лікар. Мені дуже пощастило, що я потрапила саме до нього. Це лікар "від бога".  Доктор Колосов здійснює індивідуальний підхід до кожного пацієнта і грамотну ефективну тактику лікування, яка дає свої результати.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець. З пацієнтом чітко і коректно веде діалог.  Лікувалася і лікуватимуся тільки в нього.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися з татом з приводу аденоми простати, Олександр Миколайович призначив необхідне обстеження і лікування, завдяки чому, відзначається позитивний ефект. Дуже уважний, чуйний, добрий, грамотний з високим професіоналізмом лікар!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Деякий час із дружиною не виходило завагітніти, звернулися до лікаря. Олександр Миколайович виявив проблему і почав лікування. Як результат - дві прекрасні доньки, які народилися не так давно. Радив цього фахівця своїм знайомим зі схожою проблемою.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте контакти цього фахівця?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі. що відгукнулися і дали пораду!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи Одеса відгуки (Урологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: