Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітологи Одеси відгуки (Реабілітологи Одеси відгуки)
Реабілітологи Одеси відгуки
Клавдія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітологи Одеси відгуки


Був складний подвійний перелом руки. Зараз перебуваю в пошуку грамотного реабілітолога для відновлення рухливості руки.
 
Zhanna072 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапив до Забранського В.В. за рекомендацією і не пошкодував! Мене мучили сильні болі в хребті, після проходження курсу лікування і виконання його рекомендацій я начебто став жити по іншому!  Рекомендую!
 
Kover59 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович врятував мене від найсильніших болів, коли мені не допомагали ні Коробейніков, ні Граненко, ні ліки, препарати. Раджу звернутися!
 
Lizzzka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар грамотний і уважний. Лікуюся вже два тижні і почуваюся чудово. Я думав, що моя проблема в тазостегновому суглобі, а виявилося поперек. Я задоволений результатом.
 
Yasya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець, який розуміється, і просто прекрасна людина. Я відчуваю до нього глибоку повагу і вдячність. Мені загрожувала операція, спину скувало так, що жити не хотілося. Болі мучили пекельні.  Після повного курсу лікування я забула про свої муки. Це для мене як диво було тоді, бо вже не вірила, що вдасться вибратися без операції!
 
Fanyaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
До відвідування Владислава Володимировича кілька інших лікарів Арнаутов і Царенко не змогли вирішити мою проблему. Після курсу сеансів немає більше болю і неприємних відчуттів. Ба більше, тепер є чітка програма дії. Владислав Володимирович доступно пояснив, як підтримувати спину, які вправи робити. Уважний і чуйний фахівець, якому дуже цікава його професія. Обов'язково рекомендуватиму всім, кому це буде необхідно.
 
Olesya8 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - чудовий фахівець. Неодноразово до нього зверталася, коли турбував біль чи напруження в якійсь ділянці, а також із профілактичною метою, щоб оцінити стан організму загалом. Усім дуже рекомендую. Золоті руки!
 
Rose9 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - дуже уважний і кваліфікований лікар! Лікар дуже докладно пояснив причину моїх проблем. Призначив грамотний комплекс відновного лікування, Буквально поставив мене на ноги! Результат: вдалося повернутися до повноцінної праці й активного життя!
 
Lybava Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контакти Владислава Забранського?
 
Fanyaa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
kariNna Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося! Буду рекомендувати цього лікаря своїм знайомим.  Забранський Владислав Володимирович - лікар із великої літери!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітологи Одеси відгуки (Реабілітологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: