Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі (Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі)
Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі


Привіт! Підкажіть досвідченого гінеколога, який може допомогти вилікуватися, а не призвести до серйозних ускладнень. Хочеться дізнатися про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками колег і знайомих.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я ще в пошуку. Якщо ви консультувалися з таким лікарем, висловіть свою думку, до кого варто піти, щоб домогтися відмінного успіху.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дочка в безуспішному пошуку тямущого лікаря. Якщо хтось натрапляв на такого фахівця, дайте рекомендації, до кого краще звертатися.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий гінеколог Лариса Лихачова, вона зробила нереальне - з її допомогою у мене є мій малюк.  Вдячна від щирого серця!   Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже зобов'язана Лихачовій Ларисі Євгенівні, вона єдина в Одесі, яка насправді допомогла мені вилікувати апоплексію яєчника.
 
Пелагея Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені допомогла лікарка Міщенко, вона дослідивши мої аналізи призначила кваліфіковане лікування, за допомогою якого мені пощастило вилікувати застарілі болячки.
 
Клара Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою Ольги Опанасівни Міщенко, це грамотний ас. Вона ґрунтовно знає свою професію. Раджу її всім, хто хоче отримати ефективне лікування.
 
Машуня Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу звернутися до Ольги Опанасівни Міщенко, буду щаслива, якщо залишите її контакти.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефон для зв'язку - 094-917-34-22.
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене зацікавила Лариса Лихачова, надайте її контакти?
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Л.Є. Лихачова приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово написали, що Міщенко Ольга і Лариса Лихачова найграмотніші фахівці в Одесі, знаю на власному досвіді.
 
Архідея Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за хороші відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі (Порекомендуйте гінеколога дорослого в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: