Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Послуги костоправа Одеса (Послуги костоправа Одеса)
Послуги костоправа Одеса
lubovvv Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги костоправа Одеса


Порадьте, будь ласка, фахівця-костоправа, до якого зверталися і яким залишилися задоволені. Сильні болі в спині. Хочеться піти до професіонала, а порадити крім вас нікому.
 
EmilyМал Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідіть відразу до Забранського, він у цій справі найкращий.
 
romanovich Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже давно шукала хорошого мануального лікаря, і нарешті знайшла - Забранського Владислава Володимировича! Прекрасний фахівець, лікар від Бога!!! Рекомендую.
 
AmeliaОд Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Забранський Владислав Володимирович - мануальний терапевт, просто найкращий у своїй справі!
 
Cyba Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Методи лікування Владислава Володимировича дійсно вражають. Результати мого відновлення у нього обнадіюють, особливо на тлі безуспішного ходіння по інших лікарях.
 
Olga2000 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив лікування у Владислава Володимировича з приводу болю в ділянці спини і попереку. Сподобалися застосовувані ним методи терапії, і головне - живу вже півроку без болю.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович прекрасний мануальний терапевт, золоті руки, у мене були чудові результати лікування. До того ж він просто вихована людина, з якою приємно спілкуватися.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг відновлюватися після важкої травми. Результати лікування ідеальні.
 
Martin5 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
З болями спини в яких тільки лікарів я не побувала, але справжнє полегшення відчула після відвідин Забранського. Щоправда, для цього знадобилося 10 сеансів мануальної терапії у Владислава Володимировича, але результат приголомшливий.
 
Натусінька37 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Золоті руки! Тепер болю немає і відновилися рухи в плечовому суглобі. Дуже, ну просто дуже, рекомендую!
 
Кариночка1995 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку було скептичне ставлення до мануальної терапії взагалі. Зараз можу сказати - ці методи реально працюють. Ще плюс - жодних пігулок. Лікарю Забранському подяка і найкращі рекомендації.
 
Ganna1999 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей лікар, як до нього можна потрапити?
 
Olga2000 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає в приватному кабінеті на Богдана Хмельницького 49, її контактні телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Звертайтеся, впевнена, він вам допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Послуги костоправа Одеса (Послуги костоправа Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: