Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпноз Одеса відгуки (Психолог гіпноз Одеса відгуки)
Психолог гіпноз Одеса відгуки
Guzel Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог гіпноз Одеса відгуки
 


Вітаю всіх! Я цікавлюся можливістю консультацій у психолога-гіпнолога для роботи над собою. Мені потрібен професійний підхід і позитивний досвід роботи з цими фахівцями. Велике спасибі заздалегідь за ваші поради та рекомендації!
 
Барсукова Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час я намагався знайти гіпнолога, який би поєднував досвід із глибоким розумінням клієнта. Здається, що мої пошуки так і не привели мене до ідеального фахівця.
 
Alyonka1985 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж протягом довгого часу не вдалося знайти гіпнолога з багатим досвідом, але щоразу, коли я думав, що знайшов відповідного фахівця, стикався з розчаруванням через незадовільні результати.
 
Ейва Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здавалося, що я перепробував усіх гіпнотерапевтів у місті, поки не потрапив на сесію до Козлова Яна. Його глибоке розуміння людської психології та унікальні методики були тим, що я шукав.
 
Листик Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я сумнівався, що знайду гіпнотерапевта, який дійсно зможе допомогти мені. Але Козлов Я.Л. виявився саме тією людиною, яка була потрібна мені весь цей час.
 
Клавдія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід роботи з різними фахівцями, я можу з упевненістю сказати, що Козлов Ян Леонідович - це справжній майстер своєї справи. Його сесії є більш глибокими й оздоровлювальними.
 
Клариса78 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Що мені подобається в роботі з Козловим Яном Леонідовичем, так це його вміння знаходити ресурси всередині мене. Він допоміг мені побачити потенціал, про який я навіть не підозрював, і це виділяє його серед інших гіпнотерапевтів.
 
ssofiaa Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
З роками мої нав'язливі думки та дії тільки посилювалися, і я почувався в полоні своїх власних думок. Сеанси з Яном Леонідовичем дали мені змогу звільнитися від цього негативного зашморгу і почати новий розділ у житті. Його професіоналізм і розуміння допомогли мені знайти внутрішній спокій.
 
Воронцова Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждав від тривожних розладів і депресії, які негативно позначалися на моєму житті та стосунках. Сеанси гіпнотерапії з Яном Леонідовичем стали для мене справжнім порятунком. Він допоміг мені розв'язати внутрішні конфлікти і знайти гармонію. Це був унікальний досвід, який я рекомендую всім!
 
Шарлотта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я виявилася вельми вражена професіоналізмом Козлова Яна Леонідовича порівняно з іншими гіпнотерапевтами. Його тонкий підхід до розуміння пацієнта і навички в гіпнозі створюють атмосферу повної довіри і комфорту.
 
Kover59 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Сесії з Козловим Яном Леонідовичем були набагато глибшими й ефективнішими, ніж із попередніми гіпнотерапевтами. Він справді проникає в суть проблеми і допомагає знайти рішення на глибшому рівні.
 
Аристарх Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, залиште координати Яна Леонідовича.
 
Клариса78 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог гіпноз Одеса відгуки (Психолог гіпноз Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: