Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса Київський район (Дитячий психолог Одеса Київський район)
Дитячий психолог Одеса Київський район
ЛюдмилаК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Одеса Київський район


Потрібна допомога хорошого дитячого психолога. Дитина моя стала дуже агресивною. Підкажіть будь ласка, до кого можна звернутися?
 
ВеронікаЕ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Відмінний дитячий психолог. Швидко прибрала агресію в дитини. Нормалізувала поведінку.
 
КатяЕ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми зверталися по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороший дитячий психолог. Нормалізувала поведінку дитини, допомогла адаптуватися в новому колективі в школі. Рекомендую вам звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ОльгаД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороший дитячий психолог. Допомогла прибрати агресію в дитини. Нормалізувала емоційний стан у дитини. Залишилися дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ГолдаГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас дитина стала дуже сором'язливою і мовчазною. Нам допомогла нормалізувати емоційний стан дитини - Гончарова Тетяна Сергіївна. Прекрасний фахівець. Відмінний дитячий психолог.
 
МаріяО Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла прибрати агресію в сина - Гончарова Тетяна Сергіївна. Одразу знайшла підхід до дитини. Змогла нормалізувати поведінку. Ми залишилися дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
ЗояГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Допомогла врегулювати наші з дитиною стосунки, підняла самооцінку. Величезна подяка їй за допомогу.
 
ОляД Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам сміливо рекомендую звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Дуже хороший дитячий психолог. Допомогла адаптуватися дитині в новому колективі в першому класі. Підняла самооцінку. Велика подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні.
 
ГенаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла налагодити наші стосунки з сином - Гончарова Тетяна Сергіївна. Відмінний фахівець. Найкращий дитячий психолог. Тепер у нас із сином повна ідилія. Раджу вам звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
МішкаЖ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж, не все благополучно з дитиною. Будь ласка, напишіть де приймає психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Дуже потрібна її допомога. Дякую.
 
ЛюдмилаК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі всім. Будь ласка напишіть де, конкретно працює Гончарова Тетяна Сергіївна. І якщо є, то напишіть номер телефону лікаря. Дякую заздалегідь.
 
ОльгаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий психолог Одеса Київський район (Дитячий психолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: