Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гінеколог Лихачова Лариса Євгенівна відгуки
ГалинаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Лихачова Лариса Євгенівна відгуки


Я дуже хочу мати дітей, але поки результату немає. Мені рекомендують звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Кажуть, вона чудовий гінеколог-ендокринолог. Це правда?
 
АняФ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам правильно радять звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Вона чудовий гінеколог - ендокринолог. Мене вилікувала від ендокринного безпліддя. Я тепер мама. Дуже вдячна Ларисі Євгенівні за сина. Дякую.
 
НінаТ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Так Лихачова Лариса Євгенівна - чудовий гінеколог - ендокринолог. Дуже приємна і чудова жінка. Мені поставила відразу правильний діагноз і призначила лікування. Я досить швидко вилікувала - запалення яєчників. Рекомендую звертатися до Лариси Євгенівни.
 
ЛенаС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас теж порекомендую звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Дуже обізнаний і грамотний фахівець. А як людина взагалі, дуже мила і приємна жінка. Мені допомогла нормалізувати гормональний фон у всьому організмі. Тепер у мене повний порядок. Велике спасибі Ларисі Євгенівні за допомогу.
 
Маша7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна першокласний гінеколог - ендокринолог. Мене змогла вилікувати від ендокринного безпліддя. Тепер у Лариси Євгенівни я стою на обліку з приводу вагітності. Скоро буду народжувати. Велике спасибі Лихачовій Ларисі Євгенівні за її професіоналізм і знання.
 
ІраД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна найкращий гінеколог - ендокринолог. Досить швидко й ефективно вилікувала мене від полікістозу яєчника. Призначила дуже хороше результативне та якісне лікування. Залишилася дуже задоволена роботою лікаря. Рекомендую звертатися до Лихачової Лариси Євгенівни.
 
ТаняЧ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завдяки знанням і практиці Лихачової Лариси Євгенівни - стала мамою. Лариса Євгенівна найкращий гінеколог - ендокринолог. Прекрасна людина. Величезне спасибі Ларисі Євгенівні за щастя стати мамою в тридцять вісім років.
 
МілаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене змогла вилікувати Ліхачова Лариса Євгенівна від запалення яєчників. Дуже швидко і результативно. Хороший і обізнаний гінеколог-ендокринолог. Я вам сміливо раджу звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни. Позитивна людина, яка викликає прихильність до себе.
 
ПоляІ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були часті збої в місячних. Я звернулася по допомогу до Лихачової Лариси Євгенівни. Прекрасний фахівець, дуже приємна і красива жінка. Допомогла мені нормалізувати роботу ендокринної системи. Збоїв у мене більше немає. Почуваюся чудово.
 
СараІ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Лихачовій Ларисі Євгенівні. Завдяки цьому лікарю, я нарешті стала мамою. Шкода, що я одразу не знала Ларису Євгенівну, я б не витратила час і гроші даремно. Я вам рекомендую звернутися по допомогу до Лихачової Лариси Євгенівни, вона вам точно допоможе.
 
ОляЮ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене давно проблеми з гінекології. Дуже хочу піти на консультацію до Лихачової Лариси Євгенівни. Будь ласка напишіть мені номер телефону лікаря. Дуже потрібно. Чекаю. Дякую.
 
ГалинаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі. Однозначно піду на прийом до Лихачової Лариси Євгенівни. Дуже прошу вас написати де працює та лікарка і якщо є контактний телефон. Дуже чекаю вашої відповіді.
 
АняФ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог - ендокринолог Лихачова Лариса Євгенівна працює в клініці Лікаріум це на Французькому бульварі 60. Телефон лікаря 0634975942. У клініці є адміністратор Наталя, яка веде запис, телефон 7093488 і 0949173422. Усім удачі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: