Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальник 7км Одеса (Мануальник 7км Одеса)
Мануальник 7км Одеса
Машуня Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальник 7км Одеса


З'явилися сильні прострілюючі болі в грудній клітці і ниє хребет від сидячої роботи. Мені порадили звертатися до мануальщика. Порадьте, кращого в Одесі, бажано щоб приймав у районі 7км.
 
Антонія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Забранського Влада. У нього золоті руки. 3 роки я мучилася з хребтом, і він - єдиний, хто мені допоміг. Лікар від бога, ввічливий і вміє слухати пацієнта. Побільше б таких фахівців.
 
Груша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чуйний, тактовний і прокачаний фахівець! Відвідую його вже близько 3 років. Рада, що в місті є професіонал такого рівня.
 
Дружиніна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у багатьох фахівців - Царенко, Чеботарь, Унанова, Жмеринецького.  Владислав Забранський - однозначно найкращий із найкращих. Поставив на ноги, за що йому дуже вдячна!
 
Гуляша Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама зверталася до Владислава Забранського неодноразово, лікує без ліків. Дає багато корисної інформації щодо збереження здоров'я. Рекомендувала його багатьом знайомим і друзям, усі задоволені проведеним лікуванням і результатом. Рекомендую!
 
Ruslan78 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Побував на прийомі в Забранського Владислава за рекомендацією доньки. Турбували болі в шиї, запаморочення, головний біль і шум у вухах. Ходив до цього і до ЛОРа, і до невролога, приймав ліки протягом півроку - нічого не допомагало, тільки шлунок і печінку посадив. Після курсу сеансів у Владислава Володимировича біль у шиї минув, шия перевертається! Рекомендую відвідати!
 
Діонісія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час мучилася з головним болем, знеболювальні допомагали на короткий час. Обійшла багатьох мануальників (Коробейникова, Маврова, Кірсаненка, Зеленського) з цією проблемою, без ефекту. 2 роки сиділа на антидепресантах, буквально опускалися руки.  Після сеансів у доктора Забранського, я просто літаю, вже тиждень живу нормальним життям!
 
ІринаКазакова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти цього лікаря?
 
Гуляша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Сухоруков Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть скільки коштує сеанс і скільки потрібно пройти сеансів?
 
Діонісія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс коштує 600 грн. У курс входить 10 сеансів. Кількість сеансів залежатиме від вашого захворювання.
 
Аскар Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Настійно рекомендую найкращого мануальника. За курс сеансів прибрав біль у шиї, який мучив мене багато років. Золоті руки у лікаря.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальник 7км Одеса (Мануальник 7км Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: