Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав Одеса (Відгуки Забранський Владислав Одеса)
Відгуки Забранський Владислав Одеса
Луїза Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Забранський Владислав Одеса


Сильні болі в коліні, хірург направив на процедури до фізіотерапевта, порадив саме доктора Забранського. Що можете сказати про цього лікаря? Залиште свій відгук.
 
Dod45 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомога фізіотерапевта Забранського виявилася дуже доречною. Організм був сильно ослаблений після хвороби, потрібно було якомога швидше відновити сили і повернутися до звичного розпорядку. Владислав Володимирович дуже допоміг у цьому, його схема точно відповідала моїм потребам, усі процедури були підібрані з розумом і давали саме той ефект, який був потрібен.
 
Оліса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, вдумливий фахівець, неформально підходить до процедур, намагається підібрати саме те, що буде найбільш ефективно. У моєму випадку за 10 процедур було досягнуто потрібного результату.
 
Андріана Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Як добре, що я потрапив на лікування до такого досвідченого і висококваліфікованого фахівця як Забранський. Він мені з самого початку здався грамотним і сумлінним, а потім я сам у цьому переконався. Він виконував усі процедури дуже грамотно і професійно, тому незабаром я відчув позитивний ефект.
 
Томка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені вдалося досягти хорошого прогресу за допомогою фізіопроцедур, які проводила Владислав Володимирович. Лікар професійний і чуйний!
 
Гелія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом роботи з Владиславом Забранським, як із психологом. Ця людина - справжній професіонал у своїй галузі! Я звернувся до нього з проблемами тривожності та низькою самооцінкою, і результати перевершили всі мої очікування. Владислав дуже уважно вислухав мене, створив довірчу атмосферу і запропонував практичні рішення для подолання моїх проблем. Його підхід емпатичний, і я відчув, що він справді піклується про моє благополуччя. Я відчув значні зміни у своєму житті і тепер дивлюся на себе і на світ з більш позитивною перспективою. Рекомендую Владислава Володимировича всім, хто шукає допомоги та підтримки в складних життєвих ситуаціях!
 
Жозефіна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
З якими аналізами приймає Владислав Володимирович?
 
Оліса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Обов'язково результати МРТ і якщо є направлення лікаря-фахівця.
 
Дебора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість сеансу?
 
Андріана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 500 грн.
 
Іда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна контакти Владислава Володимировича?
 
Гелія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Nira1 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений і грамотний фахівець, якому не страшно довіритися. Приходила до Владислава Володимировича на лікування і залишилася повністю задоволена його роботою.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав Одеса (Відгуки Забранський Владислав Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: