Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Нерубайське (Гінеколог Нерубайське)
Гінеколог Нерубайське
Ульяна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Нерубайське


Мені поставили діагноз дисплазія шийки матки 2 ступеня, Порадьте до якого лікаря мені звернутися в Нерубайському?
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, з таким діагнозом вам краще одразу їхати в Одесу, там є лікарі, які успішно лікують цю хворобу.  Рекомендую Міщенко Ольгу або Лихачову Ларису.
 
рита Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам в Одесі звернутися в клініку "Лікаріум" до Лихачової Лариси, там дуже хороший діагностичний центр.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у Лариси Євгенівни, до неї спостерігалася у Кожухар А.В.  6 років безрезультатно. Це зараз я не розумію, що мене тримало в іншого гінеколога 6 років, якщо з Ларисою Євгенівною ми досягли результатів за півроку! Відтоді зі своїми проблемами звертаюся тільки до неї.
 
Симонна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса - шикарний фахівець! Завдяки її професіоналізму ми все ближче до нашої мети! У мене була непрохідність маткових труб. Швидко виявила всі проблеми, призначила коректне лікування, яке одразу ж допомогло! Прохідність відновлена без хірургічного втручання. Усім знайомим раджу звертатися до неї, тому що Лариса Євгенівна шалено приємна в спілкуванні, уважна, а про високий рівень професіоналізму можна й не говорити! Позитивний результат говорить сам за себе.
 
Odesseya12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - чудовий професіонал своєї справи. Вона дуже приємна, доброзичлива, тактовна й уважна жінка, на прийомі в якої почуваєшся комфортно. Імпонує її чіткість дій, призначень і рекомендацій, і те, як доступно вона доносить інформацію, і, звісно ж, її позитивний настрій і підтримка, що так необхідно на прийомах у лікаря.
 
Циля Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі дівчата знають, як важливо знайти свого лікаря-гінеколога, під "своїм" я маю на увазі не тільки чудового професіонала у своїй справі, а й людину, з якою легко і приємно спілкуватися, з якою можеш бути відкритий і розслаблений. Для мене Ольга Міщенко - 100% мій лікар, до якого я буду ходити і з радістю пораджу своїм подругам і знайомим!
 
Уся Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Майже два роки ходила до різних лікарів, була у Кожухар А.В., Журавльової В.А. і, на жаль, жодна мені не допомогла, бо говорили, що повністю здорова.  Лариса Євгенівна знайшла проблему, від якої, я сподіваюся, незабаром позбудуся і довгоочікуване диво станеться.
 
Sashhha Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися до Лариси Євгенівни або до Ольги Міщенко?
 
рита Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум, записатися можна за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Єсенія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що потрапила на прийом саме до Ольги Опанасівни. Лікар дуже грамотний, в її професіоналізмі можна бути впевненим. Лікування призначено ефективно, були взяті тільки найнеобхідніші аналізи. Пояснює все дуже дохідливо. Обґрунтовано дає надію і віру в краще. З її допомогою стан здоров'я став набагато кращим! Мені пощастило потрапити в руки справжнього професіонала!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Нерубайське (Гінеколог Нерубайське)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: