Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Нейропсихолог Одеса Таїрове (Нейропсихолог Одеса Таїрове)
Нейропсихолог Одеса Таїрове
Мішель Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Нейропсихолог Одеса Таїрове


Підкажіть грамотного і кваліфікованого нейропсихолога, сімейний лікар порекомендував проконсультуватися з фахівцем цього рівня.
 
Ілена Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомі радили звернутися до Гончарової Тетяни з моєю проблемою. Перше, що вражає в Тетяні Сергіївні, це її глибоке розуміння людської психології. Вона володіє унікальним даром побачити і зрозуміти те, що іншим може залишитися непоміченим. Під час сесій вона проявляє уважність та емпатію, що дає їй змогу легко встановити довірчу атмосферу з пацієнтом. Вона вміло слухає і ставить запитання, розкриваючи найглибинніші думки та емоції, що дає змогу знайти джерела проблем і працювати над ними ефективно.
 
Феліція Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т.С. - психолог незвичайний! Стільки уваги, участі, турботи, професіоналізму не зустрічав у жодного психолога!
 
Дея Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Козлова Яна, дуже грамотний, уважний і турботливий психолог. Застосовує новітні методи терапії та гіпнозу, постійно підвищує свою кваліфікацію.
 
Асель Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович чудовий психолог, допоміг мені в лікуванні безсоння, голова просто їхала обертом, і загалом заспокоїла мене. Дуже рекомендую!
 
Голді Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Гончарової Т.С. у зв'язку з постійним тривожним станом і зайвою емоційністю в будь-якій ситуації. Під час проведення терапії, вже після 3-го сеансу були помітні зміни в стані. Дуже рекомендую!
 
Зарія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Яна Леонідовича, він справив на мене дуже гарне враження. Він уважно мене вислухав, розпитав, на всі мої запитання відповів. Рекомендую!
 
Іззі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший психолог. Видно відразу, що Тетяна Сергіївна професіонал. Знає свою справу. Ми поспілкувалися, і вона відразу зрозуміла мої проблеми. Сказала, як їх позбутися. Лікарка товариська і приємна.
 
Цезар Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Тетяни Сергіївни?
 
Асель Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Гузель Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна потрапити до Яна Козлова?
 
Ілена Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
рига Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний фахівець - Ян Козлов. Вислуховувала до кінця, не перебивав, у процесі підбору терапії з великою увагою ставилася до мене. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Нейропсихолог Одеса Таїрове (Нейропсихолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: