Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки уролог Одеса (Відгуки уролог Одеса)
Відгуки уролог Одеса
Alikhan Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки уролог Одеса
 


Вітаю всіх учасників форуму! Мені необхідно отримати консультацію в уролога, і я хотів би почути вашу думку щодо досвідчених фахівців в Одесі.
 
Emi78 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій пошук уролога перетворився на нескінченну петлю. Усі лікарі, до яких я звертався, залишили бажати кращого. Починаю сумніватися, чи існують взагалі хороші урологи в Одесі.
 
Noah2 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Був би радий поділитися позитивним досвідом пошуку, але, на жаль, такого досвіду в мене немає. Мої спроби знайти гідного уролога закінчилися невдачею.
 
Сема1975 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох невдалих спроб знайти відповідного уролога, я випадково почула про лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Він проявив неймовірну компетентність у встановленні діагнозу і лікуванні. Тепер я можу з упевненістю сказати, що знайшла найкращого уролога.
 
Mason Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своєю історією: мої пошуки хорошого уролога завершилися, коли я записався на прийом до Колосова Олександра Миколайовича. Його професійний підхід до діагностики та лікування вразив мене. Я нарешті знайшов лікаря, на якого можна покладатися.
 
Dylan20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із лікарем Колосовим Олександром Миколайовичем стала для мене справжнім відкриттям. Його професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів дійсно вражають.
 
Logan Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Колосов Олександр Миколайович - справжній професіонал своєї справи. Його знання і досвід у галузі урології безумовно вражають. Рекомендую його всім, хто шукає кваліфікованого фахівця.
 
75Lewis Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий уролог! Колосов Олександр Миколайович зумів правильно поставити діагноз і призначити ефективне лікування вже на першій зустрічі. Я дуже задоволений результатом.
 
EthanNo Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті знайшов уролога, на якого можна повністю покладатися. Колосов Олександр Миколайович справді глибоко знається на своїй галузі та дає кваліфіковані рекомендації.
 
Jodie Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіткнувся з проблемою в галузі урології та звернувся до лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Його професіоналізм і доброзичливе ставлення створили в мене відчуття впевненості в правильності вибору.
 
55Jocelyn Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна потрапити на прийом до Олександра Миколайовича?
 
75Lewis Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в 10-ій лікарні на Малиновського 61, контактний телефон 0967424737.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологічні проблеми можуть бути неприємними, але зустріч із лікарем Колосовим Олександром Миколайовичем зробила мій досвід приємним. Його професіоналізм і чуйність допомогли мені швидко впоратися з неприємною ситуацією.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки уролог Одеса (Відгуки уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: