Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші неврологи Одеси (Хороші неврологи Одеси)
Хороші неврологи Одеси
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші неврологи Одеси


Доброго ранку! Порушує інтерес, які неврологи в нас в Одесі найграмотніші? Заманливо знати вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але я не знайшла досвідченого фахівця. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво бути в курсі, які лікарі в реальності найкваліфікованіші, а то я вже довго в пошуку і мої результати не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу не погодитися з вищевказаною думкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найбільш професійні в даній професії, і я можу їх порадити, це - неврологи вищої кваліфікації Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
Вілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у Патрашку Катерини Вікторівни. Скажу за неї, як за професійного лікаря у своїй спеціалізації. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, проте з лікуванням у Катерини Вікторівни обійшлося благополучно. Я можу її радити.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Калюжна Тетяна - це унікальний лікар! Я їй довіряю! Мабуть, на сьогоднішній день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найважливіші причини рекомендувати Тетяну Євгенівну Калюжну - це навичка, постійне прагнення підвищувати вміння, отже, володіння актуальними вміннями, а також повне і вичерпне інформування пацієнта.
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало шукала відмінного невролога. І ось нарешті знайшла! Порекомендували невролога Патрашку - це найобдарованіший лікар на моїй пам'яті. Вона єдина у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені вилікувати сильні головні болі!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий лікар Тетяна Калюжна, вона зробила нереальне - подарувала мені радість життя без головного болю. Вдячна до глибини душі! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який бажає і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до невролога Танєєва О.О. і залишився дуже розчарований. Він не тільки проявив непрофесіоналізм, а й припустився серйозних помилок у діагностиці. Не раджу його відвідувати!
 
Єфросинія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Залиште контакти цих лікарів.
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - невролог Калюжна приймає в клініці "Лікаріум", контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші неврологи Одеси (Хороші неврологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: