Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Як знайти хорошого гінеколога (Як знайти хорошого гінеколога)
Як знайти хорошого гінеколога
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого гінеколога


Доброго дня! Просвітіть мене про відмінного гінеколога, який може допомогти вилікуватися, а не погіршити становище. Не терпиться з'ясувати про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями колег і знайомих.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені однак цікаво дізнатися про такого професіонала, а то я досі в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким лікарем, дайте рекомендацію, до кого вірніше піти, щоб досягти хорошого успіху.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої знайомі в безрезультатному пошуку толкового лікаря. Якщо хтось зустрічав такого фахівця, дайте пораду, до кого краще йти.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий гінеколог Лариса Лихачова, вона зробила неймовірне - з її допомогою у мене є мій малюк.  Вдячна від щирого серця!  Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який бажає і здатний реально допомогти.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Лихачовій Ларисі Євгенівні, вона єдина в місті, яка на практиці допомогла мені вилікувати апоплексію яєчника.
 
Пелагея Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені надала допомогу гінеколог Міщенко Ольга, вона, керуючись моїми аналізами, виписала грамотне лікування, за допомогою якого мені пощастило поліпшити якість життя.
 
Клара Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою Ольги Міщенко, це знавець ас гінекології. Вона досконально знає свою професію. Раджу її всім, хто хоче привести до ладу жіночий організм.
 
Машуня Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні панове! Хочу записатися до Міщенко Ольги, буду рада, якщо напишете її дані.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна веде прийом у клініці "Лікаріум", телефон для зв'язку - 094-917-34-22.
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене зацікавила Лихачова Лариса напишіть її контакти?
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактні телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту правду сказали, що Ольга Міщенко і Лихачова Лариса Євгенівна - найрозумніші фахівці в місті, знаю на особистому досвіді.
 
Архідея Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за корисні пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Як знайти хорошого гінеколога (Як знайти хорошого гінеколога)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: