Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки (Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки)
Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки
CryX7 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки


Здраствуйте! Цікавить дієтологиня Кузьмінова Катерина Валеріївна. Які відомості про неї ви знаєте? Чи змогла вона допомогти вирішити вашу проблему? Які коментарі можете залишити про цього лікаря?
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець! Онлайн-консультацію провела зрозуміло і простою мовою розповіла, як важливо правильно харчуватися. Дуже швидко склала для мене раціон харчування з 7 варіантів меню.  Результат відчула вже через два тижні. Фахівця рекомендую!
 
Білоусова Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний результат - мінус 4 кг за 3 тижні! І це з урахуванням того, що голодною я жодного разу не сиділа і не завжди виходило дотримуватися запропонованого раціону. Ніяких виснажливих дієт! Усі страви з Книги рецептів, мало того, що смачні, дуже прості в приготуванні, так ще й займають мінімум часу. Ніколи б не подумала, що процес схуднення може бути таким приємним
 
Айнур Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомогла розібратися в джерелі моїх проблем із вагою. Тепер бачу те, що не могла зрозуміти тривалий час. Рекомендую!
 
Gaa14 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Володіє різними методиками, швидко виходить на витоки проблеми. Реальний ефект.
 
Етель Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина - чудовий фахівець! За 3 тижні - 6 кг, харчуюся за її рекомендаціями, ніколи б не подумала, що полюблю овочі в такій кількості! Допомагає не тільки щодо харчування, а й психологічно. Загалом, дуже рекомендую до неї звертатися!
 
Mariana1989 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина допомогла мені позбутися 11 кг за 2 місяці. Допомогла з розбором аналізів і з усіма моїми ендокринними проблемами, склала раціон і взагалі змінила моє ставлення до харчування і до себе. Прекрасний фахівець і чудова людина!
 
Iren4 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина, прекрасний фахівець. Програмою дуже задоволена!!! Раніше не затримувалася на дієтах більше 2 тижнів. Зараз минуло 1.5 місяця і мені комфортно, вага йде. Раджу!
 
lubovvv Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Підсумок моєї роботи з Катериною -6кг за 1,5 місяця спільної роботи. Покращилося самопочуття, стало більше сил та енергії. Результатом я дуже задоволена!
 
romanovich Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина доступно донесла свою концепцію харчування, під час використання якої дивовижним чином харчуюся не просто смачно й корисно, а й знижую поступово вагу, що не може не тішити. Співпрацювати з нею дуже пізнавально і корисно для здоров'я, рекомендую!
 
Vska25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавила ця дієтологиня, залиште її контакти.
 
Mariana1989 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Катерина Кузьмінова приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Д. Донського 2а/7, також консультує онлайн. Донського 2а/7, також консультує онлайн, зв'язатися з нею можете за телефоном - 0931536900.
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна дієтологиня, все доступно пояснює, з нею легко досягти результату. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки (Катерина Валеріївна Кузьмінова відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: