Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Любашівка (Гінеколог Любашівка)
Гінеколог Любашівка
Гіта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Любашівка


У мене фібріома матки в Любашівці мені допомогти не можуть і відправили лікуватися в Одесу. Порадьте грамотного і кваліфікованого гінеколога?
 
Rock03 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, дуже грамотний гінеколог, допомогла багатьом моїм подругам.
 
Mamochka1 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Лариси Євгенівни за рекомендацією подруги, тому що поміняла вже багато гінекологів, і окрім викачування грошей, результат був нульовий, чого не можу сказати про доктора Лихачову. Вона - дійсно лікар у повному розумінні цього слова! На жаль, таких лікарів зараз мало. Я дуже задоволена її підходом до проблеми пацієнта, її кваліфікацією, а найголовніше - немає розводу на гроші і немає відчуття, що ти - не пацієнт, а грошовий мішок!
 
Vilkaua Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чудовий лікар Міщенко О.О! Прекрасна людина і грамотний фахівець. Доброзичлива, завжди вислухає. Лікар з великої літери, який хоче допомагати пацієнтам. Ходжу сама і всіх своїх подруг привела. Усім рекомендую! Попереджаю, що записуватися краще заздалегідь, у неї завжди повний запис.
 
Tartalya Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Ларису Євгенівну я відвідала за рекомендацією подруги, і була здивована людським підходом лікаря до пацієнта, що зараз велика рідкість! І вдячна їй за грамотну професійну допомогу!
 
Kasatka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найадекватніший гінеколог, з яким мені довелося поспілкуватися за свої 45 років. Професіонал своєї справи. Раджу!
 
Tapclat Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна дуже хороший лікар. Про неї можу говорити тільки все найкраще. Прекрасна людина, грамотний фахівець. Давно в неї спостерігаюся. Лікування призначає ефективне. Дуже доброзичлива, чуйна, уважна і приємна жінка.
 
Kukuruzam Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Лариси Лихачової або до Ольги Міщенко?
 
Mamochka1 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся на прийом: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Diamondb Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть у якій клініці вони приймають?
 
Kasatka Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
Hatalahbek Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже конкретна й чітка лікарка! І головне - не лякає заздалегідь і не обдирає тебе, як липку... Мені Ольга Опанасівна дуже сподобалася! Буду рекомендувати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Любашівка (Гінеколог Любашівка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: