Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні в Одесі (Масаж йоні в Одесі)
Масаж йоні в Одесі
Elen4ik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж йоні в Одесі


Доброго дня, шановні учасниці форуму! Я шукаю фахівця з йоні масажу в Одесі. Може, хтось із вас уже звертався до майстра і може поділитися своїми враженнями або рекомендаціями?
 
Анастасія87 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, я ходила на йоні масаж до масажиста Андрія в Аркадію, але, на жаль, мені його підхід не сподобався. Він був занадто грубий і використовував занадто багато олії. Особливо боляче був внутрішньовагінальний масаж.
 
ВалентинA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також зверталася до масажиста на ім'я Сергій на проспекті Шевченка для лікування моєї аноргазмії. Але, на мій жаль, результат виявився нульовим. Зрештою, я звернулася до Владислава Володимировича Забранського, остеопата і сексолога, у якого пройшла низку сеансів звичайного гінекологічного масажу. Це значно поліпшило мій стан, і я позбулася своїх симптомів аноргазмії.
 
Nadina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім. Я також спробувала лікуватися у гінеколога і психолога-сексолога, але, на жаль, не побачила позитивного результату.
 
Ірена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на сеансі у Забранського Владислава Володимировича за рекомендацією мого гінеколога. Тривалий час я була дуже напружена і років 3 відчувала біль під час спроб статевого контакту. Але після кількох сеансів у мене минули симптоми вагінізму, і я змогла відновити своє сексуальне життя.
 
KSU Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також спробувала масаж у Забранського за рекомендацією мого психолога. Було проведено кілька сеансів, і мої симптоми фригідності повністю зникли.
 
Evgesha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Забранського Владислава Володимировича. Перед тим як до нього звернутися, я не могла досягти оргазму, але після кількох сеансів йоні масажу я набула впевненості в собі, почала почуватися по-іншому, і мої симптоми аноргазмії минули.
 
Elen4ik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике вам спасибі за докладні відгуки. Чи може хто-небудь поділитися контактами Забранського Владислава Володимировича?
 
KSU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось його контактні номери: +380677844314, +380634877825, +380509935792, +380487010704.
 
ДаШуЛя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Пані, пам'ятайте, йоні масаж недооцінений в епоху телебачення, але це інструмент для підтримання вашого фізичного і психічного благополуччя. Я регулярно відвідую сеанси для поліпшення кровообігу в органах малого таза, стимуляції гормональної активності та забезпечення психологічного комфорту.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні в Одесі (Масаж йоні в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: