Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Балта (Гінеколог Балта)
Гінеколог Балта
Інеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Балта


У мене проблеми із зачаттям, безуспішно намагаюся завагітніти 5 років, у Балті мені допомогти не можуть, рекомендують їхати в Одесу. Можете порекомендувати фахівця, до якого можна звернутися в Одесі?
 
Bogdanch Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендувала б вам проконсультуватися з Лихачовою Ларисою Євгенівною, вона багатьом допомогла стати батьками.
 
Panda4 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - найкраща з найкращих. Усе чітко, ясно, логічно, розумно, а головне - все працює.  Прийшла до неї, втікши з однієї чудо-лікарні в домашніх капцях і халаті, у стані: "А взагалі, чи можу я мати дітей?" А зараз у мене дві дитини. За що низький уклін Ларисі Євгенівні!
 
Arno0 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - приголомшливий експерт і фахівець у своїй сфері. Завжди чітко і ясно доносить необхідність лікування, якщо це необхідно. Дає рекомендації і все розжовує. Підтримує завжди і в усьому. Рекомендую від усього серця.
 
Anni1 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Лариси Євгенівни. Цей лікар без зайвих слів вивчила мою історію і сказала, що у мене буде малюк. Вдаватися в подробиці свого лікування не буду, можу сказати лише, що лікар зробила все так, що незабаром я завагітніла. Лікування не дешеве, прийоми теж, але повірте, це варте того! Лариса Євгенівна працює на результат, їй цікаві найскладніші випадки. Вона намагається всіма силами, щоб допомогти навіть найбезнадійнішим, і що важливо, їй це вдається.
 
romanovich Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Наш шлях до цього лікаря був довгим і нелегким. На жаль, доводилося стикатися і з байдужістю, і з непрофесіоналізмом. І тільки завдяки лікуванню, призначеному Ларисою Євгенівною, нам вдалося стати щасливими батьками двох чарівних здорових малюків.
 
rai1 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходила до дуже багатьох лікарів, і кожен каже різні діагнози. І особливо не допомагала всі їхні поради. А потім пішла до Міщенко О.А.! І знаєте, я не пошкодувала. Вона і хороший лікар, і хороша людина, яка гідна поваги і високої категорії.
 
Sky5 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися і в якій клініці працює Лариса Лихачова та Ольга Міщенко?
 
Anni1 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна працюють у клініці "Лікаріум", записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Tanyaaa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ця клініка розташована?
 
Panda4 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
На Французькому бульварі 60.
 
romanovich Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - дуже чуйна, уважна і чуйна лікарка. Досконально розбирається в проблемі і дає потрібні рекомендації. Підтримує пацієнта, що є дуже важливою якістю для лікаря. Дуже подобається її ставлення до пацієнтів, таке зустрічається досить рідко, але мені пощастило, що я знайшла такого чудового лікаря. Допомогла розв'язати мені мою проблему, все, що було призначено і зроблено, дуже мені допомогло. Рекомендую цього лікаря до відвідування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Балта (Гінеколог Балта)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: